Zdraví

Snažíte se zhubnout? Zkuste doplnit Moringu

Sbírání kytiček

Žijeme v rychlé době a většina z nás nesplňuje požadavky týkající se správné stravy. Není to jen otázkou našich návyků, ale i kvality potraviny, která se bohužel i díky důrazu na produkované množství a ne kvalitu snižuje.

Tělu denně nedodáváme živiny, které náš organismus potřebuje ke správnému fungování. Nejíme dostatek ovoce, zeleniny, nedržíme ideální pitný režim. Nebo jíme ovoce a zeleninu, ale v malém množství nebo zelenina či ovoce ani zdaleka neobsahuje kvalitní živiny. 

MORINGA, nebo-li „Strom života“ je výborným a účinným doplňkem podporující hubnutí. Nespaluje tuky, ale dodá vám veškeré živiny, které tělo ke správnému fungování potřebuje. Řečeno jednoduše, MORINGA může pomoci vašemu tělu vypořádat se s tuky. Platí totiž jednoduché pravidlo: jestliže má vaše tělo potřebné živiny, nepotřebuje ukládat na horší časy. Navíc obsahuje velké množství vlákniny, které „rozhýbe“ váš metabolismus. A co víc, díky růstovému hormonu zeatinu („Pramen mládí“) zpomaluje stárnutí a dodá vašemu tělu energii. 

Moringa obsahuje:

 • 25 x více železa než špenát

• 17 x více vápníku než mléko

• 15 x více draslíku než banány

• 4x více vlákniny než ovesné vločky

• 26 druhů protizánětlivých látek

• 46 antioxidantů. 

Obsahuje prakticky všechny neesenciální aminokyseliny, 26 protizánětlivých látek, 46 antioxidantů prospěšných pro zdraví a dlouhý život. V Morinze nalezneme vysoký podíl velice cenných omega mastných kyselin – omega-3, -6 a -9. Kromě toho obsahuje Moringa, v porovnání s mezi doposud prozkoumanými rostlinami, i nejvyšší koncentraci chlorofylu a zejména takřka zázračnou substanci zeatin stejně jako mnohé salvestroly, které jsou považovány za přírodní odpovědí na rakovinu. 

Pro koho je Moringa vhodná? 

Lze ji doporučit téměř všem. Vhodná je především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, vegetariány a vegany, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání. Lze ji však využít i při řešení různých zdravotních obtíží právě díky obsahu a vlivu obsažených látek nebo třeba i při řešení nadváhy.

Milé čtenářky, povedlo se nám získat pro vás 5% slevu na veškerý sortiment z www.moringamix.cz. Stačí uvést při objednávce do poznámky heslo zeny 1016

Připravila: Katka
Foto: Moringa mix

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků