Pohádka skončila! Zapomeňte na Sněhurku, jejímuž líbeznému zpěvu v legendární disneyovce naslouchá celá příroda. V téhle verzi křehká princezna neváhá vlézt do brnění a na zlou machechu vyrazit s mečem v ruce.

Žánr: Dobrodružný / Fantasy / Akční / Drama

Režie: Rupert Sanders

Hrají: Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Ian McShane, Bob Hoskins, Sam Spruell, Toby Jones, Eddie Marsan, Ray Winstone, Nick Frost, Sam Claflin, Lily Cole, Dave Legeno, Vincent Regan, Rachael Stirling, Izzy Meikle-Small, Noah Huntley, Mark Wingett

Hudba: James Newton Howard

 
KRISTEN STEWART (sága Twilight, Na cestě) je jedinou ženou v celé zemi, která je krásnější než zlá královna Ravenna (oscarová CHARLIZE THERON – Prometheus, Hancock), jež se ze všech sil snaží ji zničit. Zákeřná královna ale neví, že mladá dívka, které se povedlo uniknout z jejího područí a nyní ohrožuje její moc, je zběhlá v bojovém umění, ke kterému ji vycvičil lovec jménem Eric (CHRIS HEMSWORTH – Thor, Avengers), nyní pověřený, aby ji zajal a přivedl zpět.
 
Výpravné dobrodružství tentokrát na plátno převedl JOE ROTH, producent mega hitu Alenka v říši divů a ve svém režijním debutu uznávaný reklamní režisér a nadčasový vizionář RUPERT SANDERS.
 

SAM CLAFLIN (Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna) doplňuje hvězdné herecké obsazení coby William, mladý vévoda dlouhodobě očarovaný Sněhurčinou vzpurností a vrozenou ryzostí. Spolu s trpaslíky doprovázejí Sněhurku a Lovce na jejich dobrodružné výpravě.


Připravila: Magda
Info: Bonton Film
Foto: Bonton Film
31.5.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků