Solucel: legíny proti celulitidě

Slovo celulitida doslova děsí snad každou ženu. Toto slovo vzniklo z označení „cellulite“, kterým francouzští lékaři označovali zvláštní druh hrudkovitého tuku u žen. V češtině se pro tento jev používá výraz "pomerančová kůže". Celulitida postihuje především ženy, nejčastěji na stehnech a hýždích.

Titulka pro: Solucel: legíny proti celulitidě
Zobrazit fotografii v galerii

Po celém světě se stále vedou odborné diskuse, co je příčinou celulitidy. Někteří odborníci ji přisuzují dědičným vlohám, některé zdroje ji dávají do souvislosti s obezitou (celulitida se však velmi často vyskytuje i u štíhlých dospívajících dívek), alternativní medicína tvrdí, že za ni mohou nahromaděné toxické látky v podkožní tkáni (k tomuto jevu dochází při neprůchodnosti lymfatických cest).


Jak na celulitidu

Jistě jste už slyšeli, že je důležitý zdravý životní styl.

Strava

Radikální diety přinášejí rychlý úspěch, který ale není trvalý. Neustálé hubnutí a opětovné nabírání váhy, známý jo-jo efekt, vede k ochabnutí tkání a celý stav může pouze zhoršit. Dostatečně pijte, alespoň 3 litry tekutin denně. Vhodné jsou minerální vody s minimálním obsahem sodíku a bylinné čaje.

Dostatek pohybu

Vhodný je rekreační běh, rychlá dlouhodobější chůze, jízda na kole, jízda na koni, plavání, stání a chůze v příbojových mořských vlnách, aerobik i tanec, které zvyšují prokrvení a posilují svalovou hmotu zejména kolem hýždí, břicha a na dolních končetinách, tedy v oblastech, kde celulitida vzniká nejčastěji.

Masáže

Řada z nás používá různé krémy proti celulitidě. Více než to, čím se mažete, je způsob masáže, kterou provádíte při vtírání krému do pokožky. Obdobný efekt má i každodenní masáž postižených partií kartáčem s jemným přírodním vlasem. Kůže by nikdy neměla být suchá a popraskaná. Je nutné dbát na její dostatečné promaštění a zachování jejího přirozeného pH.


Vynikající jsou různé lymfatické masáže. Řada z nás však nemá tolik času ani peněz navštěvovat pravidelně 2x týdně masážní salon.


Legíny proti celulitidě Solucel

Už jste vyzkoušeli legíny proti celulitidě Solucel? Ptáte se na jakém principu mohou obyčejné legíny proti celulitidě fungovat? Jde právě o zajištění aktivní lymfo-drenážní a odtučňovací mikromasáže. Ač v sobě tyto legíny nemají žádný masážní strojek, jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna, díky němuž působí na tělo příjemná mikromasáž a ta podporuje krevní oběh a pomáhá vám k odstranění nadbytečných tuků. Synergie vláken stříbra, mědi a uhlíku, protkaných s jemnými vlákny bavlny, vytváří tkaninu, která při kontaktu s pokožkou zabraňuje množení bakterií a díky vyvíjené kompresi stimuluje diurézu i mikrožilní cirkulaci.


Legínám proti celulitidě můžete pomoci. Nejlépe uděláte, když si je obléknete během cvičení. Nejideálněji při běhu, chůzi, jízdě na kole nebo rotopedu, aerobiku a tanci. Při těchto aktivitách si nejvíce prokrvíte a posílíte svalovou hmotu v oblasti problémových partií hýždí, břicha a nohou. Při sportu jsou vhodné legíny Caroline. Vhodné jsou však také pro běžné nošení, například do práce, a můžete v nich i spát.


Způsob nošení a oblékání:

Legíny proti celulitidě můžete nosit klidně 365 dní v roce, 7 dní v týdnu i 24 hodin denně. Jsou jemné, hladké a perfektně přilnou k vašemu tělu. Dají se proto nosit i pod kalhoty, šaty, sukně nebo kraťasy. K zahození nejsou ani jako noční oděv. Zvyknout si ale budete muset na to, že vás legíny budou dosti obepínat.

Pro správné oblékání výrobku Solucel je nutné napřed návlek za pomoci obou rukou srolovat a poté jej jemně navlékat směrem nahoru bez přílišného vytahování. Aby nedošlo k poškození výrobku při oblékání, dávejte prosím pozor na prstýnky, náramky a ostré nehty (pokud je to možné, použijte pro navlékání jemné gumové rukavice).


Údržba:

Doporučujeme prát návlek za použití neutrálního pracího prostředku při maximální teplotě 40°C. Sušte výrobek položený, mimo dosah zdrojů tepla.


Upozornění:

Není doporučeno používání během těhotenství a kojení, nesmí používat osoby s kardiostimulátorem.

Více informací a přehled jednotlivých tipů legín proti celulitidě najdete na www.solucel.cz.

Komerční prezentace
Foto: solucel
16. 1. 2013

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Celulitida: potřebujete komplexní řešení

Celulitida: potřebujete komplexní řešení

Slovo celulitida nemá ráda snad každá žena. Toto slovo vzniklo z označení „cellulite“, kterým francouzští...

Titulka pro: Cellu-cup proti celulitidě

Cellu-cup proti celulitidě

Trápí vás celulitida? Vyzkoušejte Cellu-cup.

7 tipů pro boj s celulitidou

7 tipů pro boj s celulitidou

Celulitida neboli pomerančová kůže trápí mnoho žen. Nenechte se jí však ovládnout a raději začněte...

Titulka pro: Celulitida: proč je nejvyšší čas začít TEĎ s likvidací pomerančové kůže.

Celulitida: proč je nejvyšší čas začít TEĎ s likvidací pomerančové kůže.

Nedávno jsem četla na netu něco o celulitidě, přišel můj devítiletý syn a...

Titulka pro: Zpevněte pokožku

Zpevněte pokožku

Trápí vás celulitida a povadlá pokožka?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Přítel mě nedávno potěšil krásným dárkem. Dostala ...

OVOCNÉ KAPSIČKY

Dobrý den, chtěla bych dcerce koupit ovocné kapsičky a ...

IVF KLINIKA?

Dobrý den, ráda bych znala vaše názory na IVF kliniky. Kde ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz