Soutěž o balíček her pro děti od společnosti EFKO.

Přemýšlíte stále nad tím, jak v dnešní době počítačů, tabletů a jiných technologických vychytávek dítě přivést k jiné zábavě?

Titulka pro: Soutěž o balíček her pro děti od společnosti EFKO.
Další 2 fotografie v galerii

Důležité je dítě zajímavou a poutavou formou seznámit s něčím, co třeba už zná a nebo by do budoucna znát mělo. Pěkným příkladem je společenská hra Noemova archa od společnosti EFKO, která děti zabaví a zároveň i edukuje. Český výrobce her a hraček se inspiroval biblickým příběhem a vytvořil stejnojmennou hru. Podstatou hry je postavit archu a zachránit čtrnáct párů zvířat rozmístěných po zeměkouli. Hra skýtá několik variant obměn. Děti mohou během hry napodobovat zvuky zvířat a nebo je pantomimicky předvádět. Noemova archa je přizpůsobena dětem již od tří let a mohou ji hrát dva až čtyři hráči. Osvěžte sobě i svým dětem historii a udělejte si zábavné odpoledne či večer s Noem.

Pokud máte doma malého kutila, jistě ocení možnost vytvářet, stavět a kombinovat modely ze stavebnice ROTO START. Kreativní stavebnice učaruje vlastnostmi každému dítěti i dospělému. Rozvíjí prostorovou fantazii, jemnou motoriku a tvořivost. Sestavené modely jsou plně funkční, pevné a odolné. Startovací sada nabízí čtyři modely – buldozer, buginu, vrtulník a traktor.

Roto Start

Roto Start

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.efko.cz.

Tři z vás můžete vyhrát hry Noemova archa a Roto Start.

Soutěž probíhá od 17. listopadu do 1. prosince 2013.

Foto: Efko
17. 11. 2013

Výherci:

lasice
makovice
lidunka3

DISKUZE K ČLÁNKU

1

Ano máš pravdu rozvíjí se jim představivost a bujná fantazie. Ale také je důležité mít hry na jiné dovednosti. Hrát s nimi deskové hry.

ODPOVĚDĚT

1

igráčky mají docela boom bych řekla. My je máme doma a děti od sestry také, ale je krásné, když vidíme, jak si děti hrají a různě prožívají ty profese.

ODPOVĚDĚT

1

To by se mi líbilo vyhrát nějaké hry. Ale od efko jsme nějaké koupili k narozeninám hlavně pro ty předškoláky. Manžel se teď dívá po igráčcích na Vánoce a mě se líbí, jsou takoví nadčasoví.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BATOH

Zdravím, doporučíte mi prosím batoh pro dcerku na druhý ...

HRAČKA PRO HOLČIČKU

Zdravím, poradíte prosím příslušenství k Barbínce, se ...

NICHE PARFÉM

Chtěla bych vyzkoušet nějaký niche parfém, četla jsem si o ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz