Soutěž o balíček koupelových přípravků Tetesept

Máte rádi teplou, blahodárnou koupel? V chladnějších dnech si ji rádi častěji dopřáváme. S tím správným koupelovým přípravkem dokáže i pomoci od některých zdravotních obtíží.

Titulka pro: Soutěž o balíček koupelových přípravků Tetesept
Další 2 fotografie v galerii

Koupelové přípravky značky Tetesept zahrnují koupelové soli, koupelové koncentráty i koupelové perly pro děti i dospělé a jejich účinky se zaměřují na typické zdravotní problémy plynoucí z hektického životního stylu.


Produkty značky Tetesept charakterizuje účinné spojení tradičního přírodního léčitelství a moderních lékařských a vědeckých poznatků. Nejdůležitější tajemství úspěchu tkví v inovativních patentovaných recepturách, které vznikají ve vlastních výzkumných a vývojových odděleních firmy. Značka Tetesept současně garantuje prvotřídní kvalitu výroby podle standardů firmy Pharma GmbH. Díky tomu je Tetesept např. v Rakousku na prvním místě v oblasti volně prodávaných koupelových přísad.


Koupelové koncentráty Tetesept

Oproti jiným koupelovým prostředkům stačí na celou vanu účinné lázně pouze malé množství koncentrátu – pouhých 15 ml, což je obsah jednoho uzávěru lahvičky. Kromě hygienické funkce mají pozitivní zdravotní vliv na psychiku i tělo. Kombinují účinky éterických olejů, barevnou terapii a aromaterapii. Vysoká koncentrace éterických bylinných olejů příznivě ovlivňuje tělo i mysl. Barva koupele podporuje pozitivní zdravotní efekt éterických olejů podle poznatků colorterapie. Komplexní blahodárné působení na více smyslů završuje typická vůně éterických olejů, jež povyšuje hygienickou a zdravotní úlohu koupele na komfortní zážitek.


Mořské koupelové soli Tetesept

Obsahují 100% pravou mořskou sůl obohacenou o vysoké procento éterických bylinných olejů. Mořská sůl má příznivé účinky na pokožku díky vysokému obsahu minerálů jako sodík, vápník, hořčík nebo draslík. Ačkoli je sůl hrubozrnná, velmi dobře se ve vodní lázni rozpouští. Mořské soli Tetesept neobsahují žádné konzervační látky.

Koupelové přípravky Tetesept

Koupelové přípravky Tetesept

 

Koupelové perly Tetesept

Obsahují patentované koupelové lipozomy, které unikátním způsobem kombinují olej a hydrofilní lipidy. Působí už během koupele, kdy obalí pokožku a dodávají jí okamžitou hydrataci a výživu, neboť mají strukturu podobnou lidské pokožce. Kromě okamžitého efektu poskytují i dlouhodobý - pokožka snadněji regeneruje, zůstává déle hladká a zdravá. Je to tím, že koupelové lipozomy jsou menší než kožní buňky, uchovávají se ve vrchní vrstvě pokožky a mají šanci tam déle působit. Koupelové perly neobsahují konzervační látky, silikon, parafín a minerální oleje. Jsou dermatologicky testované.


Dětské koupelové perly Tetesept

Dobře myjí a citlivě pečují o jemnou pokožku našich nejmenších díky extraktu z měsíčku lékařského a obsahu mandlového oleje. Neobsahují silikony, parafín a minerální oleje, aby nedráždily dětskou kůži. Navíc jsou přísně dermatologicky testovány. Dětem se určitě zalíbí, až přípravek obarví vodu ve vaně (jde o bezpečné potravinářské barvivo). Jedno balení vystačí na jednu koupel.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.tetesept.cz.


Tři z vás můžete vyhrát balíček Tetesept.

Soutěž probíhá od 12. do 26. ledna 2014.

Foto: tetesept
12. 1. 2014
 

Výherci:

koule
dorotka1953
draksmulb

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

INTIMNÍ HYGIENA

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přípravek na intimní ...

OŘÍŠKOVÁ MÁSLA

Dobrý večer, chtěla bych ochutnat oříšková másla, ...

OBLEČENÍ ONLINE

Kde kupujete pánské oblečení online? Mám pocit, že teď ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz