Soutěže

Soutěž o balíček produktů od Nutrendu

Pustili jste se do hubnutí.

Bude to chtít začít se hýbat a pravidelně jíst. Existují pomocníci, kteří se vám ke cvičení hodí.

Carniform Shot

Carniform Shot

Carniform Shot

Než ráno vyběhnete do parku či do posilovny na pás, nezapomeňte si vzít Carniform Shot. Vypijte lahvičku 30 minut před fyzickou aktivitou a budete koukat!

T - Meal Bar

T – Meal Bar

Tyčinka

Máte dopoledne doslova nabité? Schůzky, porady, vyřizování e-mailů i nezbytných telefonátů? Na kvalitní svačinu nemáte čas? Tělo hladoví a o to více si pak ukládá do tuků. Ke svačině si dejte tyčinku T-Meal a máte jistotu, že jste tělu dodali vše, co potřebuje. Má vysoký obsah bílkovin, minimum cukru a obsahuje jedinečný zdroj vlákniny – rezistentní škrob Hi-Maize.

 

Fat Direct

Fat Direct

Fat Direct

Půl hodinky před obědem je ten správný čas dát si Fat Direct. Ten obsahuje tři látky, které spolu vzájemně působí a nedají tukům šanci. Extrakt z nepražené zelené kávy neobsahuje žádný kofein, je však zdrojem velkého množství aktivních látek.

Carnitin drink

Carnitin drink

Carnitin drink

Ať už při běhu či jakékoliv jiné pohybové aktivitě s Carnitin drinkem nikdy neuděláte chybu. Skvělý nápoj bez cukru vás nejen osvěží. Obsahuje L-Carnitin, taurin a vitamínů. Vybírat můžete z celé řady příchutí, k dispozici jsou varianty s kofeinem i bez (to kdybyste si šli zacvičit večer před spaním).

T - Meal

T – Meal

T-Meal

T-MEAL obsahuje kousky šťavnatého ovoce či čokolády. Kromě lahodné chuti nabízí vysoký obsah vitamínů a účinných látek – vše v maximální možné kvalitě. Nejen uvnitř, ale i na pohled. Obsahuje vysoce kvalitní L-karnitin (tzv. Carnipure) i extrakt ze semen fazolí. Nechybí ani kvalitní vláknina HI-Maize.


Pro více informací či on-line nákup navštivte www.nutrend.cz

Nyní můžete soutěžit o tři balíčky od Nutrendu. 1. místo získá všechny produkty. 2. místo Fat direct + T-meal čokoládový. 3. místo Carniform + 3 x Carnitin drink.

Soutěž probíhá od 20. do 27. ledna 2013.

Foto: iStock
20. 1. 2013

Výherci:

1. Kokos
2. nocken
3. olusca


Diskuze: příspěvků