Soutěže

Soutěž o balíček produktů Syncare pro rejuvenaci pleti a hydrataci celého těla

Cítíte, že je vaši pleti chybí pevnost, jas a vypadá unaveně? V tomto případě se nabízí unikátní možnost celkové rejuvenace pleti a hydratace kůže celého těla.

Novinka Renovia od SynCare přináší převratnou kombinaci retinolu a kyseliny hyaluronové, která rozjasní každou pleť. Omlazení pokožky těla vám zajistí Syncare Balneo WELLNESS hydratační balzám.

Renovia

 

Syncare Renovia

Renovia je jemný krém s hedvábnou texturou, založený na principu kombinace 3 omlazujících látek – glukonolaktonu a kyseliny hyaluronové s retinolem. Je určená především pro zralou pleť. A nejen pro ni! Ideálně působí na chladem, únavou nebo nevhodným prostředím stresovanou pleť bez rozdílu věku.

Renovia dokáže jedinou aplikací pleť hydratovat- vyživit- zpevnit – a současně regenerovat.

Renovia neobsahuje konzervanty ani parfemaci a je vhodná také pro citlivou pokožku.

 

Syncare Balneo WELLNESS hydratační balzám

Syncare Balneo Wellness balzám

Obsahuje blahodárný retinol, panthenol a meruňkový olej. Zatímco retinol pokožku intenzivně zjemňuje a vyhlazuje, panthenol urychluje její regeneraci a olej zajistí dostatečnou výživu. Ihned po použití je pokožka viditelně vyhlazená a hebká na dotek. Přípravek má lehkou konzistenci, díky které se snadno roztírá a velmi příjemná je také jeho jemná parfemace. Nanáší se na vlhkou pokožku těla po koupeli nebo do 20 minut po opalování v soláriu nebo na slunci.

Přípravky Syncare je možné zakoupit v lékárnách a kosmetických salonech Renovia noční krém za 690 Kč a Syncare Balneo WELLNESS hydratační balzám za 339 Kč.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz.

 

Tři z vás můžete vyhrát balíček kosmetiky Syncare.

Soutěž probíhá od 21. prosince do 2. ledna 2014

Foto: iStock, Syncare
21. 12. 2014

Výherci:

aston
prazacka
saoma


Diskuze: příspěvků