Soutěž o blaster BOOMco Stealth Ambush

Akční i sportovní novinka mezi hračkami si okamžitě získá všechny kluky, kteří se nebojí otestovat své střelecké schopnosti

Titulka pro: Soutěž o blaster BOOMco Stealth Ambush
Zobrazit fotografii v galerii

Tahle adrenalinová zábava je nejlepší zbraň proti nudě. Užít si hru s BOOMco mohou jak doma, tak i v přírodě, protože speciální terče BOOMco se dají připevnit prakticky všude. S BOOMco se klukům otevře nový svět plný napětí a překvapení. 

BOOMco šipky

Cíl mohou malí střelci zasáhnout speciálními BOOMco šipkami. Ty představují základ munice této nové hračky. Dobíjecí soupravy obsahují 16 střel v 7 zářivých barvách a vzorech, takže si každý jistě vybere svou oblíbenou. Střely BOOMco jsou vyrobené z odolného měkkého a ohebného plastu, takže je téměř nemožné je zlomit. Navíc díky patentované technologii Smart Stick přilnou ke každému terči a tak všichni vědí, komu patří který zásah. A maminky se nemusí bát, BOOMco šipky jsou totiž zcela bezpečné, protože nemají ostré hroty, a nehrozí tak žádné zranění. 

 

Blaster Stealth Ambush

Přestřelky s blasterem Stealth Ambush budou patřit mezi legendární, tahle zbraň totiž dokáže soupeře pořádně překvapit. Blaster má dvě hlavně, z nichž je jedna skrytá, a to zaručí střelu vpřed před ostatními a využítí momentu překvapení. Balení obsahuje 17 šipek. 

Zásobník na ně je rovnou na bocích blasteru, a tak je střelec vždy perfektně připraven na přímý střet s protivníkem. Šipky mají dolet šipek úctyhodných 21 metrů! Jako ochrana před deštěm soupeřových střel poslouží obranný terč. Hra bude ještě zábavnější se super doplňky, jakými jsou například stylové brýle. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na: www.boom-co.cz.

 

Jeden z vás může vyhrát Blaster Stalth Ambush.

Soutěž probíhá od 1 do 15. března 2015

 

Foto: Mattel
1. 3. 2015

Výherce:

mysanek

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz