Soutěž o designové nádobí Jamieho Olivera

Jamie Oliver klade velký důraz nejen na přípravu jídla z kvalitních surovin, ale i na způsob jeho servírování. Jeho jídla na stole nevypadají strojeně, ale jsou upravena tak, že jim jen těžko odoláte. Aby i vaše pokrmy na talíři ještě více vynikly, přináší Jamie Oliver speciální kolekci nádobí Waves.

Zobrazit fotografii v galerii

Na pultech obchodů se začíná objevovat stále více druhů čerstvého ovoce a zeleniny. Sluneční paprsky dodávají potravinám sytou barvu a výraznou šťavnatou chuť. Využijte dostupnosti sezónních potravin, jako je chřest nebo jahody, protože nyní si na nich nejvíce pochutnáte. Právě barevnosti čerstvých surovin se zahrádky dá vyniknout bílý decentně zdobený jídelní servis od Jamieho Olivera. Kolekce Waves je zároveň originálním designovým doplňkem, který se hodí na každý stůl i k jiným kouskům nádobí. Je vysoce odolné a přináší výjimečnou kvalitu, takže ho můžete používat denně. Vhodné je do mikrovlnné trouby i myčky nádobí.


Máte chuť zpestřit si své pokrmy něčím novým? Zapojte se do soutěže a vyhrajte několik kousků z kolekce Waves Jamieho Olivera.

Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera

Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera

 

Pokud se vám nádobí líbí, můžete svoji sbírku rozšířit díky nákupům v prodejnách Albert. Do 29. července zde získáte slevu na kolekci Waves. Za každých utracených 200 Kč dostanete jeden bod a již za čtyři body máte možnost slevu na nádobí uplatnit. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku. Máte-li na kartičce nalepených 20 bodů, získáváte slevu na sadu talířů Waves. Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na www.albert.cz.

 

Tři z Vás můžete vyhrát hrnek a malý talíř z kolekce Waves.

Soutěž probíhá od 15. do 29. června 2014.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.albert.cz.

Foto: David Loftus
15. 6. 2014

Výherci:

Milan Štajgr
Dedida
andilek

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz