Soutěž o Fiskars QuickDrill™

Výsadba stromů, odvodnění půdy a instalace plotu mohou být bez správného nástroje namáhavou a časově náročnou prací. Mnoho zahrádkářů by automaticky sáhlo při hloubení děr po rýči, s ním však hrozí poškození kořenového systému záhonu. A také mnohdy dělá větší díry, než je zapotřebí. Nový Fiskars QuikDrill™ však představuje elegantní a efektivní řešení bez namáhavého hloubkového kopání.

Titulka pro: Soutěž o Fiskars QuickDrill™
Zobrazit fotografii v galerii

Náčiní QuikDrill™ dává zapomenout na tradiční velký šroubový závit u současného běžně používaného nářadí a nahrazuje jej dvěma optimálně sešikmenými ostřími, umístěnými okolo vrtacího hrotu. Tento design umožňuje pronikat s menším odporem i do tužších půd, jakými jsou například husté travní porosty, brání ale i udusání země a zablokování nářadí v půdě. Vyhazování vyvrtaného materiálu na úhlednou hromadu je snadné a jamka je brzy hotova.

Pokud chcete snadno proniknout do 60 centimetrové i větší hloubky v těžké jílové nebo kamenité půdě, je Fiskars QuickDrill™ ideální. Výhodou je, že vyvrtaná hlína vytvoří úhlednou hromádku, kterou lze po dokončení úkolu snadno odklidit. S lehkou ocelovou hřídelí, pohodlnou a odolnou rukojetí FiberComp™ a třemi možnostmi řezného průměru 100, 150 a 200 mm nabízí Fiskars QuikDrill ™ nový a praktický způsob, jak se dostat do větší hloubky s menším úsilím.
 

Parametry

  • Fiskars QuikDrill™ S – Pracovní průměr 100 mm pro výsadbu cibulí, provzdušňování půdy, hnojení a instalaci menších objektů.
  • Fiskars QuikDrill™ M – Pracovní průměr 150 mm pro celoroční sázení, provzdušňování a míchání kompostu a instalaci středně velké objektů.
  • Fiskars QuikDrill™ L – Pracovní průměr 200 mm pro výsadbu živých plotů a stromů, vrtání děr, provzdušňování kompostu a instalaci velkých objektů.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.fiskars.cz

Tři z vás můžete vyhrát Fiskars QuikDrill™.

Soutěž probíhá od 5. do 12. května 2013.

Foto: Fiskars
5. 5. 2013

Výherci:

datous
lilijka
rytir13

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

BĚHÁNÍ

Ahoj, já bych hrozně ráda začala chodit běhat, ale nějak se ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, jaké berete doplňky stravy v dnešní době? Co ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz