Soutěže

Soutěž o Fiskars QuickDrill™

Výsadba stromů, odvodnění půdy a instalace plotu mohou být bez správného nástroje namáhavou a časově náročnou prací. Mnoho zahrádkářů by automaticky sáhlo při hloubení děr po rýči, s ním však hrozí poškození kořenového systému záhonu. A také mnohdy dělá větší díry, než je zapotřebí. Nový Fiskars QuikDrill™ však představuje elegantní a efektivní řešení bez namáhavého hloubkového kopání.

Náčiní QuikDrill™ dává zapomenout na tradiční velký šroubový závit u současného běžně používaného nářadí a nahrazuje jej dvěma optimálně sešikmenými ostřími, umístěnými okolo vrtacího hrotu. Tento design umožňuje pronikat s menším odporem i do tužších půd, jakými jsou například husté travní porosty, brání ale i udusání země a zablokování nářadí v půdě. Vyhazování vyvrtaného materiálu na úhlednou hromadu je snadné a jamka je brzy hotova.

Pokud chcete snadno proniknout do 60 centimetrové i větší hloubky v těžké jílové nebo kamenité půdě, je Fiskars QuickDrill™ ideální. Výhodou je, že vyvrtaná hlína vytvoří úhlednou hromádku, kterou lze po dokončení úkolu snadno odklidit. S lehkou ocelovou hřídelí, pohodlnou a odolnou rukojetí FiberComp™ a třemi možnostmi řezného průměru 100, 150 a 200 mm nabízí Fiskars QuikDrill ™ nový a praktický způsob, jak se dostat do větší hloubky s menším úsilím.
 

Parametry

  • Fiskars QuikDrill™ S – Pracovní průměr 100 mm pro výsadbu cibulí, provzdušňování půdy, hnojení a instalaci menších objektů.
  • Fiskars QuikDrill™ M – Pracovní průměr 150 mm pro celoroční sázení, provzdušňování a míchání kompostu a instalaci středně velké objektů.
  • Fiskars QuikDrill™ L – Pracovní průměr 200 mm pro výsadbu živých plotů a stromů, vrtání děr, provzdušňování kompostu a instalaci velkých objektů.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.fiskars.cz

Tři z vás můžete vyhrát Fiskars QuikDrill™.

Soutěž probíhá od 5. do 12. května 2013.

Foto: Fiskars
5. 5. 2013

Výherci:

datous
lilijka
rytir13


Diskuze: příspěvků