Soutěž o Gogouny a další dárky

Nadšení sběratelé všech věkových kategorií mají opět důvod k radosti. Až do 23. března 2013 mohou zákazníci sbírat postavičky i samolepky, tentokrát však do Alberta vtrhnou gogouni, postavičky všech možných barev a charakterů, které zná už celý svět.

Titulka pro: Soutěž o Gogouny a další dárky
Zobrazit fotografii v galerii

Za každých 200 Kč utracených v Albertu získáte 1 figurku a 1 samolepku z celkem
41 možných variant.

V hypermarketech a supermarketech Albert po celé České republice získají zákazníci figurky z limitované hudební edice připravené exklusivně pro tuto kampaň. Tito „Groovy gogouni“ zavedou nejen děti do světa hudby a tance, předvedou jim, co umí, a hlavně je naučí spousty nových her. Každý gogoun je zcela jedinečný, má charakteristické vlastnosti, jméno i osobnost. Dohromady tvoří zábavnou hudební partu, kterou může každý zákazník postupně nasbírat. „Kromě figurek budou v prodeji také sběratelská alba, kam si děti budou lepit gogouní samolepky, ale najdou v něm také tipy na hry, informace o všech postavičkách a další doprovodné aktivity,“ říká ke kampani Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka společnosti Ahold Czech Republic.

Balíček s figurkou a samolepkou můžete získat i nákupem konkrétního produktu, který bude v průběhu akce označen, na tyto produkty najdete upozornění v akčních letácích.

Během kampaně si můžete zakoupit také exkluzivní plyšové gogouny - Flow a Tez (99 Kč) či metalické gogouny - Tez a Blinq (29,90 Kč) nebo třeba sběratelský pytlík, který slouží také jako šátek na hlavu (39,90 Kč).

Máte zatím málo Gogounů? Nezoufejte a zúčastněte se naší soutěže. Tři z vás můžete vyhrát 15 Gogounů. Jeden z vás k nim získá flashku ve tveru Gogouna o velikosti 8 GB. Další dva pak ke svým Gogounům dostanou stylová gogounská sluchátka.

Více informací najdete na www.albert.cz

Soutěž probíhá od 3. do 10. března 2013.

Foto: Albert
3. 10. 2013

Výherci:

sasapa
john
helenkaa

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz