Soutěže

Soutěž o jarní detox v SABAI

Vyzkoušejte peeling z himalájské soli, bylinný olej pro podporu lymfy, nebo detoxikační zábal. Nebo si dopřejte výjimečné odpoledne a nechte se dvě hodiny hýčkat detoxikační kůrou, která spojí vše v jedno.

Éterické oleje, detoxikační nápoj po masáži. Pokud nás navštívíte v Sabai ve Slovanském domě s partnerem , můžete si společně později dopřát též navíc dárek určený k domácí detoxikaci.

 

Sabai Slovanský dům

 

Lymfa olej

Bylinný olej pro podporu činnosti lymfatického systému. Odvádí zplodiny látkové výměny, má čistící a detoxikační účinky a přímý vliv na možné příčiny městnání lymfy. Zlepšuje látkovou výměnu, má mírný močopudný účinek a pomáhá tělu zbavit se přebytečných tekutin (mandlový olej v kombinaci s meruňkovým s výtažky z fenyklu a jalovce).

Peeling z hydrofilního oleje a himalájské soli:

Zbavuje tělo usazených odpadních látek v pokožce a napomáhá detoxikaci. Peeling dokonale prokrví vaši pokožku, odstraní odumřelé keratinové buňky a pokožka pak lépe absorbuje účinné extrakty z bylin obsažených v olejích či zábalech.

Detoxikační zábal celého těla:

Podporuje prokrvení pokožky a zrychluje její metabolismus. Koloidní jíl na sebe váže uvolněné škodlivé látky a žlutý jíl dodává pokožce důležité minerály a stopové prvky. Ke zvýšení účinků detoxikace působí v kompozici hořčičný olej, významný zdroj omega 6 a omega 3 mastných kyselin, které jsou pro pokožku esenciální výživou. Synergická směs éterických olejů podporuje detoxikační účinky zábalu a použité aroma citrusů povzbudí i vaši mysl.

 

  • Éterické oleje v prostoru navodí uklidňující relaxační atmosféru.
  • Zázvorový čaj po masáži doplní tekutiny a dokončí celý detoxikační proces.
  • Prostředky na podporu detoxikačního procesu, jako například éterické oleje, bylinné extrakty či zelený jíl, si můžete také zakoupit pro domácí kůru.

Více na www.slovanskydum.cz nebo na www.sabai.cz.

 

Tři z vás můžete vyhrát detoxikační masáž v Sabai ve Slovanském domě.

 

Soutěž probíhá od 9. do 23. března 2016

 

Foto: Slovanský dům
9. 3. 2016

Výherci:

vlocka23
Lucie2008
maklara1


Diskuze: příspěvků