Soutěž o kávovar Dolce Gusto

Dny se krátí, slunečního svitu ubývá, vstávání do tmy nás zrovna extra nemotivuje… Nicméně pozitivně naladění lidé i v tomto období dokážou najít cestu k radosti.

Titulka pro: Soutěž o kávovar Dolce Gusto
Zobrazit fotografii v galerii

Jaký je ten váš osvědčený recept na depresi? Právě na to se ptají na přelomu října a listopadu na  serveru aerobik.cz. Pokud jim recept pošlete, můžete vyhrát jeden ze tří kávovarů Nescafé Dolce Gusto. Zapojte se.

 

 

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Můj osvědčený lék na depresi je parta skvělích přátel a nebo zahrát si se svou rodinkou nějakou hru.

ODPOVĚDĚT

0

Můj recept na deprese je baječná káva a romantický film.

ODPOVĚDĚT

0

Můj recept na depresi? Najít si nějakou práci nebo si zacvičit.

ODPOVĚDĚT

0

antidepresiva

ODPOVĚDĚT

0

V absolutním tichu posedět a relaxovat na internetu, popíjet kafe a kouřit elektronickou cigaretu.

ODPOVĚDĚT

0

Jednoduše se jít vyvětrat ven, nadýchat se čerstvého vzduchu, protáhnout tělo a vyčistit hlavu...a když už ani to nepomůže, tak pak zaručeně pomůže zavrtat se do pelíšku a spinkat.

ODPOVĚDĚT

0

Nejlepší lék proti depresi je práce. To vždycky říkala moje maminka a já jí to pochopitelně vůbec nevěřila. Jenže pak šla léta, přibývaly povinnosti a také občas nějaká depresivní nálada. Vzpomněla jsem si na radu mé maminky a vyzkoušela to. Většinou to pomohlo, pak už stačila dlouhá procházka, nějaká dobrota, hezká knížka, chvilka pro sebe a deprese byla pryč.

ODPOVĚDĚT

0

proti depresi se vyplatí bojovat zvýšenou aktivitou. Cvičit, zapojit se do nějakého kroužku, pořádat akce s přáteli... a večer hezky vypnout, uvařit si šálek oblíbeného teplého nápoje a zalézt pod peřinu buďto s někým, anebo sám s časopisem v ruce či filmem, dle nálady.

ODPOVĚDĚT

0

Můj recept na depresi? Dát si dobré kafe pustit příjemnou hudbu a začíst se do dobrodružné nebo romantické knihy.

ODPOVĚDĚT

0

Můj recept na depresi - pošlu SOS svým úžasným kamarádkám, sejdeme se na kafíčko a hned je mi příjemně - deprese je pryč :)

ODPOVĚDĚT

0

Můj recept na depresi? Dát si kakao či čokoládové fondue na zlepšení nálady, naplánovat si setkání s přáteli u teplého moku, zazpívat si, přispat si a strávit chvilku u dobré knihy. Zajít na filmovou premiéru. Zastavit se na kus řeči u s neznámým člověkem, radovat se z maličkostí. V předvánočním čase nasát atmosféru a vůni svařáku na vánočním trhu, projít se jen tak v mrazivém počasí...a navštívit někoho, koho člověk dlouho neviděl. Prostě brát život jaký je, s nadhledem i optimismem! Krásné dny.:-)

ODPOVĚDĚT

0

Podzimní deprese já neznám ! Podzim a zimu miluji , takže jakmile skončí horka a začně foukat podzimní vítr , já ožívám ! Podzimní procházka a návrat k hořícímu krbu je to pravé pro mně ! Vyrábím dekorace , zdobím dům a užívám si rodinu ! Vońavá svíčka a dobrá káva udělají divy a myslím , že se budou líbit i těm kdo podzim zrovna moc nemusí ! Pokud se chce někdo mračit , tak si pro to vždy najde nějaký důvod , ale je lepší nemyslet na počasí a užívat si každý den , jako by měl být ten poslední ! Život je krásný a moc krátký - takže pokud to jde , vyprdněte se na deprese a raději žijte !

ODPOVĚDĚT

0

Dám si dobrou kávu a k tomu křížovku.

ODPOVĚDĚT

0

Recept na depresi? Ten mám a je velice jednoduchý...ŽÍT! Před rokem a půl jsem zažila opravdovou depresi, kdy jsem nemohla ani vstát z postele, ráno jsem se probouzela ještě víc unavená než večer, neskutečně mě bolely paže a zhubla jsem asi 7 kg, že si toho všimlo i okolí - prostě jsem nic nemohla. Ze začátku jsem nevěděla co se tse nbizděje, ale díky internetu jsem na to přišla. Opravdu to nikomu nepřeju zažít. A jak jsem se z ní vyléčila? Jednoduše, začala jsem žít! Zjistila jsem, že to, co mě sráželo k zemi, byl teď už můj bývalý přítel, který veškerou starost nechával na mě, do práce nechodil, tudíž jsme pořád měli hluboko do kapsy, dceři byl rok a půl a snažila jsem se najít práci, ale s malým dítětem mě nikdo vzít nechtěl.. Když jsem se dostala z nejhoršího, vydržela jsem to ještě rok a s přítelem se rozešla. Teď už jsem šťastná, sice sama s dcerou a bez přítele, ale opravdu ŠŤASTNÁ! Mám práci, která mě neskutečně baví a mám skvělé kolegyně, takže do práce se vždy těším. Doufám, že depresi už nikdy nezažiju!

ODPOVĚDĚT

0

Jak na depresi? jak kdy, tělo napoví... Někdy je to čas sama pro sebe s příjemnou hudbou nebo filmem a třeba i sklenkou vína, jindy pokec s kamarádkou, a jindy třeba masáž nebo zahrádka. Chce to poslouchat signály, ale pokud už někdo cítí, že to nezvládá, asi je na čase konzultace s lékařem...

ODPOVĚDĚT

0

Panebože co to je deprese. Pro mne úplně neznámý pojem. V životě jsem jí neměla. Raduji se z každé maličkosti. Třeba jen z toho, že můžu jít ven se svojí čtyřčlenou smečkou, oni jsou jako baterie stále mně dobíjí. Pak mám radost když mě zavolá kamarádka. A největší radost mám z toho, že se moje maminka dožila v plné síle a zdraví 91 let. Život je krátká a krásný, tak proč mít depku.

ODPOVĚDĚT

0

Když mám depku,tak jdu vždy něco dělat. Nejlepší je vařit něco,co máme rádi a na čem si pak pochutnáme. V krajním případě si vezmu půlku diazepamu,sním čokoládu a zavrtám se pod peřinu.

ODPOVĚDĚT

0

Recept na depresi ? Snažím se do ní nedostat, ale když není vše ideální....tak je to má nejoblíbenější knížka "Co život dal a vzal" od Betty Mac Donaldové, pokaždé mě rozesměje a dobije energií:-)

ODPOVĚDĚT

0

Svíčky, v zimě mám ráda aromalampu s vonnými olejíčky, např. Litsea cubeba, mandarinka, pomeranč, okolo vánoc vanilku.

ODPOVĚDĚT

0

hodně světla, dobré víno, občas dobré jídlo

ODPOVĚDĚT

0

Napuštěná horká vana plná sušené levandule, hudba lahodící mému uchu a hustá horká čokoláda k tomu :).

ODPOVĚDĚT

0

Doma si to rozjasnit barvami podzimu,po večerech vyrábím podzimní dekorace .Popíjím čajíčky,kávičku a někdy horký svařáček.Nikdy nezklame posezení s přáteli.

ODPOVĚDĚT

0

Film "S tebou mě baví svět",bílé víno a plátky šunky s kvalitním sýrem.

ODPOVĚDĚT

0

Posezení u krbu s miláčkem a poslechem oblíbené muziky.

ODPOVĚDĚT

0

Procházky kolem potoka, tekoucí voda a její zvuk mě naprosto uklidňuje. Po takové procházce s mým psem přijdu domů jak vyměněná. :-)

ODPOVĚDĚT

0

2 čajové lžičky suché nařezané třezalky zalijeme šálkem vroucí vody a necháme 15 minut odstát, přecedíme (užívá se 1 šálek 1-3x denně

ODPOVĚDĚT

0

Rozmačkáme banán a přidáme šťávu z jednoho pomeranče, z půlky citronu, lžíci medu a špetku ženšenového prášku. Tuto kaši jíme zcela pomalu Vezmeme šťávu z jednoho grapefruitu a jednoho pomeranče, přidáme lžíci medu, špetku ženšenového prášku a špetku šalvějových lístků, které rozemneme mezi prsty. Pijeme pomalu

ODPOVĚDĚT

0

Svaříme 0,5l mléka s máslem, dokud se máslo nerozpustí. Necháme mírně zchladnout a posléze přidáme vanilkový cukr a rum dle chuti. Podáváme lehce teplé při těžké depresi s nastrouhanou čokoládou na povrchu :-)

ODPOVĚDĚT

0

na depresi je dobré hned ráno se na sebe usmát v zrdcadle-je to první úsměv co za den uvidíte a hned vám zvedne náladu.Je fajn se oblékat do podzimních pastelových barev a nezapomínat na úsměv.Každý na koho se usmějete vám jeden úsměv vrátí.A věřte že kde je smích (nebo alespon úsměv),dobrá nálada jasné barvy,hodně světla a pohybu,tam se deprese nikdy nedostane

ODPOVĚDĚT

0

masáž ,welnes

ODPOVĚDĚT

0

Na depresi je nejlepší procházka přírodou,jízda na kole ,běh..,no prostě různý pohyb.

ODPOVĚDĚT

0

Užitečná práce, při které se nadřu a zapotím, vyplaví se endorfiny a po skončení mám skvělý pocit, co jsem toho zvládla, a ještě mám vygruntováno nebo umytá okna nebo uklizený sklep nebo komoru - a na depresi není čas.

ODPOVĚDĚT

0

Proti depresi nelépe pomohou hry s malými dětmi,s nimi se při různých hrách a zábavách nasmějete a dočkáte se někdy takových odpovědi,že nelze se nezasmát. Eliška

ODPOVĚDĚT

0

Na deprese je nejlepší teplá kávička, horká koupel a pěkná hudba.

ODPOVĚDĚT

0

Na deprese nejlépe zabírá pohyb.

ODPOVĚDĚT

0

Deprese mám většinou v období špatného počasí, takže k jejich zahnání potřebuji hlavně sluníčko, teplo, dobré přátele a nějaký příjemný zážitek.

ODPOVĚDĚT

0

Deprese zaháním v horké dlouhé koupeli, kolem sebe voňavé svíčky, sklenku dobrého nápoje a kniha oblíbené autorky.

ODPOVĚDĚT

0

Na deprese je skutečně dobrá procházka přírodou, nejlépe s milovaným člověkem. Po příchodu domů horký meduňkový čaj s medem při pohodové hudbě nebo hezkém filmu ( od pohodového pana Zdeňka Trošky, ten nikdy nezarmoutí).

ODPOVĚDĚT

0

Osobně zaháním Depresi dlouhou procházkou po přírodě, sbírání hub je pro mě ideální:) Po procházce když přijdu domů následuje horký čaj s medem a domácí slivovicí, který jak zahřeje tak zlepší náladu. Po dobrém čajíčku příjde na řadu horká koupel s bylinkami. (to už se ale ve vaně hlasitě směji protože domácí slivovice z jížní moravy dělá své :)... a deprese je pryč.

ODPOVĚDĚT

0

Nejlepší recept proti depresi? No přece líbání a milování ;) není nic účinnějšího :)

ODPOVĚDĚT

0

Pro mně je nejlepším lékem procházka v přírodě. Pozoruji změny - jak se zbarvuje listí, labutě na jezírku, děti krmící kačenky. Domůse vracím plná dobré nálady a optimismu.

ODPOVĚDĚT

0

Podzim v tomto čase je sám o sobě lékem - jen pohled na všechny ty barvy, ostrý vzduch, občas tajemná mlha...A po procházce kouzelně zabarvenou přírodou čaj či svařák, teplá koupel, rodinná pohoda

ODPOVĚDĚT

0

Nestresovat se,dát se do pohody,povídat si s přáteli ,dát si kávičku nebo čajíček a dát si nohy nahoru a odpočívat,nejlépe při uklidnující,tiché hudbě

ODPOVĚDĚT

0

V tomhle počasí snad jen dobrá kniha, kávička, posezení s někým příjemným a nakonec procházka za každého počasí také neškodí. Příroda je krásná za každého počasí a stále je na co koukat.

ODPOVĚDĚT

0

¨Není nad dobrý čaj s milovanou osobou....

ODPOVĚDĚT

0

Domácí infrasauna, dobrá kniha nebo čokoládíčka. A hlavně - nepřipouštět si vůbec starosti!

ODPOVĚDĚT

0

Trefa:Muj recept je na prochzku do lesa se psem.prala bych vam tu pohodu kdyz jsem chodila do 24.10.na houby do lesa.to byla pohadka.skoda ze se tak ochladilo a napadl snih.les byl jeste plny hub.to byla pohoda ,a silny recept na depresi.

ODPOVĚDĚT

0

Posezení s kamarády,třeba u dobré kávy

ODPOVĚDĚT

0

také se přidávám k horké vaně k tomu oblíbenou hudbu a následně kavčo s dortíkem nebo čokoládou :-))

ODPOVĚDĚT

0

zabírá mi procházka s dětmi smíšenými lesy, které jsou plné spadaného, barevného listí. No a doma potom dobrý čaj.

ODPOVĚDĚT

0

Určitě moje vnoučátka, s nimi na depresi není čas. A pravidelné páteční country sešlosti také umí zvednout náladu :-)

ODPOVĚDĚT

0

Na podzimní depresi mi pomáhá horká koupel s relaxem při rozsvícených svíčkách nebo čtení mého oblíbeného časopisu.

ODPOVĚDĚT

0

Bazén pak relax v páře. Miluju aromatické oleje, pomeranč, mandarinka, které hned zlepší mou náladu. A důležité vyhýbat se negativistickým upírům, kteří vysávají energii.

ODPOVĚDĚT

0

Pěkný den, nám doma zabírá saunička a taky když začne padat sníh,hned ven a užít si toho sněhovýho vzdoušku.A i když jinak nepijeme,koupím červené víno a mňam,uděláme si voňavý svařáček a pak si taky sedneme a posloucháme,co ty naše větší děti zažily ve škole za legrace a jak se těší na lyže a tak.Jo,a do tý sauny jezdíme celou zimu 10 km na kole-nejdřív barevnou,potom zasněženou přírodou a moc se na to vždycky těšíme a moc nás to těší.Pěkný podzim!

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (54 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz