Soutěže

Soutěž o Lego Duplo

„Mamí, proč má tygr pruhy? A můžu si ho pohladit?“ Jestli jste někdy vzali vaše dítě do ZOO, nejspíš si pamatujete na nespoutané nadšení, hihňání a všechny ty zvídavé otázky.

Děti mají přirozenou potřebu hladit si zvířata, krmit je a povídat si s nimi. Není to pouhá zvědavost, ale naprostá fascinace. Málokdy vás napadne, že ve dvou, třech nebo čtyřech letech života je návštěva ZOO nebo třeba jen sousedovic psa něco víc než jen zábava. Pro vaše dítě je to také přínosný zážitek.

Děti a zvířata pro sebe snad byly kdysi stvořeny. Nejen že mají děti přirozenou náklonnost k chlupatým čtyřnohým tvorům, ale od svých zvířecích přátel se toho také mohou hodně naučit.

I když vaše dítě může tvrdit, že je schopné rozumět a komunikovat s každým zvířetem, které potká, k jejich okouzlení existuje jednodušší vysvětlení. Děti využívají zvířata k procvičování svých emočních dovedností; schopnosti rozumět a reagovat na potřeby a pocity druhých.
Takže když váš tříletý potomek trvá na tom, že je sousedův pes jeho nejlepší kamarád a že by určitě měl přijít k vám domů, nepanikařte. Vaše dítě jednoduše rozvíjí svoje dovednosti, které mu v budoucnu pomohou budovat vztahy a schopnost být pro ostatní dobrým kamarádem.
Dalším důvodem, proč se děti tolik zajímají o zvířata je, že mají přirozenou potřebu poznávat okolní svět. Neustále třídí, zařazují a organizují věci, se kterými se setkávají. Svět zvířat je pro děti přirozeným místem, kde začít, protože je velmi hmatatelný: jsou tu malá zvířata, velká zvířata, zvířata, která chodí nebo létají.

Výlet do ZOO pro malé zvědavce pokaždé přínosným zážitkem. Mohou tu objevovat svět zvířat z první ruky. Chodit od klece ke kleci a samy pozorovat, jak zvířata vypadají, co jedí, jak vypadají jejich mláďata. Výlet do ZOO je pro děti malou lekcí třídění a organizování světa.
Vydejte se do ZOO s LEGEM DUPLO®. Nebylo by skvělé, kdybyste vaše děti mohli brát do ZOO každý den?

Se sety LEGO DUPLO® ZOO můžete! Sety LEGO DUPLO® ZOO nabízejí všechna zvířata, která děti milují a znají ze svých výletů do ZOO, společně s vozidly a oblíbenými DUPLO minifigurkami. Udělejte si výlet do Velké ZOO a dovolte dětem, aby si uspořádaly zvířata, jak samy chtějí. Nebo navštivte Baby ZOO a pomáhejte ošetřovatelům starat se o mláďata. Sety DUPLO ZOO umožní vašim dětem vybudovat si vlastní ZOO a nabídnou jim mnoho způsobů, jak si pohrát se zvířaty a lépe se s nimi poznat.


Tři z vás můžete vyhrát stavebnici LEGO DUPLO a uspořádat vánoční výlet do ZOO uprostřed vašeho domova!

Soutěž probíhá od 2. do 9. prosince 2012.
 

Foto: LEGO
2. 12. 2012

Výherci:
jezisekmikulas
elistan
DAHA


Diskuze: příspěvků