Soutěže

Soutěž o multiobnovující Cicaplast balzám B5

Multiobnovující Cicaplast balzám B5 dermokosmetické značky La Roche-Posay účinně funguje na suchou kůži, lišeje, trhlinky na kůži či dokonce spálená místa.

Jedinečná novinka by neměla chybět v žádné rodinné lékárničce, protože se bude hodit nejen při zimní či letní dovolené, ale také při sportu, přebalování miminek a při výletech do přírody.

Působení hojicího balzámu je velmi široké. Přípravek nejen zklidní akutní stav podrážděné pokožky, ale jeho účinné léčivé látky se postarají o obnovu poškozené kůže, a to jak u dospělých, tak u dětí či kojenců. Přípravek totiž obsahuje nejen zklidňující a protizánětlivé látky, ale také stimuluje obnovu buněk a posiluje regenerační funkci pokožky. Díky multifunkčnímu účinku dochází k rychlému a účinnému hojení.

„Za přidanou hodnotu považuji fakt, že přípravek je vhodný pro všechny věkové kategorie. Je hypoalergenní, neobsahuje parabeny ani lanolín a není parfémovaný. Navíc se velmi dobře vstřebává, je výživný a hydratační,“ vysvětluje další výhody nového přípravku MUDr. Monika Arenbergerová z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a dodává, že Cicaplast balzám B5 obsahuje rostlinný extrakt Madecassoside urychlující regeneraci, zatímco komplex mědi a zinku zabraňuje množení baktérií. Současně přípravek obsahuje i panthenol, který má zklidňující, reparační a protizánětlivé účinky.

Cicaplast balzám B5 působí na celou řadu problémů, a proto je jeho využití v dermatologii velmi široké. Vedle již uvedených indikací je možné přípravek využít i na léčbu jizviček po neštovicích, popraskané bradavky při kojení, potrhané koutky rtů či zhojení jizev po kožních zákrocích nebo po laseru. Univerzální hojicí přípravek pomáhá také po spálení na slunci, tetování či po depilaci a jeho blahodárné účinky ocení i lidé s atopickým ekzémem.

Cicaplast balzám B5 si můžete koupit v lékárnách 40 ml za 190 Kč nebo 100 ml za 310 korun.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.laroche-posay.cz

Tři z vás můžete vyhrát Multiobnovující Cicaplast balzám B5.

Soutěž probíhá od 17. do 24. února 2013.

Foto: La Roche-Posay
17. 2. 2013

Výherci:

hugatka
narcis
tenik


Diskuze: příspěvků