Soutěž o novorozeneckou postýlku MiMi

Pro první měsíce s novorozeným miminkem je postýlka MiMi neocenitelným pomocníkem. Je mobilní, polohovatelná a akorát tak veliká pro právě novorozeného drobečka. Postýlku MiMi si navíc nemusíte kupovat. Můžete si ji zapůjčit, a když z ní Váš poklad vyroste, jednoduše ji vrátíte.

Titulka pro: Soutěž o novorozeneckou postýlku MiMi
Zobrazit fotografii v galerii

Hlavní předností je bezpečí miminka, ale rovněž i méně námahy pro matku v náročném období šestinedělí. Postýlka je stabilní, nehrozí pád nebo jiný úraz novorozence. Náklon postýlky pomáhá jako prevence při ublinkávání nebo při zhoršené průchodnosti dýchacích cest při nemoci. Postýlka je plně kompatibilní s monitorem dechu. Navíc je mobilní a její kolečka umí překonat i mírné překážky. Volitelná a jednoduše nastavitelná výška postýlky se přizpůsobí postavě maminky, takže se nemusí nezdravě ohýbat a ničit si záda.

Za největší výhodu postýlky MiMi považuji její velikost a pojízdnost,“ potvrdila Jitka Johánková, staniční sestra Gynekologicko-porodnického oddělení domažlické nemocnice. Podle jejích zkušeností je postýlka MiMi vhodná pro miminka od narození do 3 měsíců nebo i déle. „Právě velikost postýlky a její pojízdnost umožňuje mít miminko neustále pod kontrolou. Postýlka MiMi je navíc výškově nastavitelná a lehce ovladatelná. U vaničky, která je průhledná, lze nastavit potřebný sklon vaničky, důležitý např. při ublinkávání miminka nebo odříhnutí,“ popsala staniční sestra z Domažlic hlavní přednosti postýlky MiMi.

Pozitivní jsou také zkušenosti samotných uživatelek – maminek. „Postýlku bych ostatním maminkám rozhodně doporučila. Poplatek za pronájem není vysoký. Postýlku tím pádem nemusím kupovat, následně skladovat nebo nabízet k prodeji. Navíc je pro počáteční měsíce nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny přednosti postýlky MiMi,“ dodává Jiřina Burešová, maminka dvojčátek Jitky a Lucky.

Informace o vlastnostech a výhodách postýlky a také on-line objednávkový formulář naleznete na stránkách www.prvnipostylka.cz. Pro praktické tipy, fotogalerie a další zajímavosti nejen o postýlce klikněte na facebook www.facebook.com/PrvniPostylkaMiMi. O zkušenosti s postýlkou MiMi se můžete aktuálně dočíst na blogu maminky Lucky http://blog2.prvnipostylka.cz.


V Česku se v loňském roce narodilo přes 108 tisíc dětí. Ačkoliv je trend porodnosti klesající, věříme, že půjčovna má potenciál,“ prozradila Romana Loumová z Půjčovny první postýlky MiMi. „Stoupá totiž počet aktivních mladých maminek, které začnou pracovat z domova už záhy po porodu. Nejen pro tyto ženy jsou speciální mobilní postýlky skvělým řešením,“ dodala.

Jedna z vás může vyhrát pronájem První postýlky MiMi na 3 měsíce zdarma.


Informace o postýlce a také nápovědu do soutěže naleznete na www.prvnipostylka.cz.

Soutěž probíhá od 28. října do 4. listopadu 2012.

Foto: prvnipostylka.cz
28. 10. 2012

Výherce:

renata chmelíková

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Postýlku jsme nevyhráli, tak jsem si ji půjčili. A jsme s ní nadmíru spokojeni. Děkuji za dobrý tip. :-)))

ODPOVĚDĚT

0

je to dobrý nápad. V porodnici jsem jí ocenila. Dá se zde krásně umístit i monitor dechu.

ODPOVĚDĚT

0

taky se mi moc líbí. Určitě doporučím kamarádce. Je to lepší než různé košíky.

ODPOVĚDĚT

0

Super, to by se mi líbilo. Za měsíc a půl rodím, tak proč ji nevyhrát? :-))) Uvažovali jsme o druhém kočárku do bytu, ale tohle řešení se mi zdá daleko lepší. A pokud nevyhraju, tak bychom možná využili i tu zápůjčku, 500,- na měsíc není zas tak moc. Fakt moc dobrý nápad.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz