Soutěže

Soutěž o novou knihu Karolína, domácí kuchařka

Znáte pořad na TV Prima Karolína, domácí kuchařka?

Karolína Kamberská je gastronomická novinářka, písničkářka, básnířka a matka tří dětí. Donedávna její recepty i články o gastronomii znali hlavně čtenáři a čtenářky časopisů, ale od září letošního roku se okruh nadšenců rozšířil i o řadu televizních diváků.

Mou největší inspirací jsou kuchařky – často ty staré, které jsem vyštrachala někde v antikvariátu. Poklady v nich schované přetvářím tak, aby nám chutnaly i v 21. století…” říká Karolína Kamberská. A netají se faktem, že kuchařky ze své sbírky často čte před spaním místo románů. Její posedlost se postupně zúročila – Karolíniny recepty mají velmi dobré ohlasy nejen mezi čtenáři a diváky, ale i mezi gastronomickými odborníky.

Karolína, domácí kuchařka

 

Proto je knižní vydání receptů logickým pokračováním. “Nikdy jsem nesnila o pořadu v televizi, pořád jsem trošku v šoku, že se to povedlo. O kuchařce jsem však snila často. A tak mám ze svého debutu ohromnou radost”, říká Karolína Kamberská k vydání své knihy. Ta obsahuje nejen recepty z televizního pořadu, ale i řadu dalších původních receptů. Je členěna do šesti kapitol, a tak zde najdete pohromadě například jídla inspirovaná kulinárním uměním první republiky (kapitola Po babičce), ale třeba i kapitolu rychlých a efektních jídel pro návštěvy (kapitola Živo v domě).

Kniha má 208 stran, doporučená maloobchodní cena je 399Kč. Knihu vydala a televizní pořad Karolína, domácí kuchařka, vyrábí NOW Productions.

Tři z vás nyní máte možnost vyhrát knihu Karolína, domácí kuchařka.
 

Soutěž probíhá od 4. do 11. ledna 2015.

 

Foto: NOW Productions
4. 1. 2015

Výherci:

Kucharinka
glumik
pandab


Diskuze: příspěvků