Soutěž o opalovací přípravky Daylong

Sluneční paprsky jsou rok od roku agresivnější a měli by se před nimi chránit všichni, od nejmenších po největší. Přichází inovovaná řada produktů Daylong, kterou ocení, jak lidé s citlivou pokožkou, tak muži, kteří se všeobecně neradi mažou.

Titulka pro: Soutěž o opalovací přípravky Daylong
Další 3 fotografie v galerii

Hlavní snahou švýcarských vývojářů je dostat UV filtr tam, kde má být a to znamená na všechny nerovnosti kůže. Nesmíme mít pocit lepkavé kůže. Proto jsou produkty Daylong ve formě speciálního lipozomálníholocia, které se dobře roztírá, jsou voděodolné a přináší příjemný pocit na kůži.

Oranžová řada Daylong

Daylong 50+

Daylong 50+

Je určena pro dospělé a nabízí lipozomálnílocia na tělo a obličej s vysoce účinnou UVA a UVB ochranouv rozmezí 15, 25 a 50+. Ty se vyznačují extrémní odolností vůči slané i sladké vodě, lehce se roztírají a neobsahují přídavné konzervační látky a parfém.Pro citlivé části těla jako je okolí očí, nosu, rtů a čela je v nabídce praktická tyčinka s SPF 50+.

Žlutá řada Daylong

Je určena pro ty nejmenší, jejichž pokožka je velmi citlivá. Všechny výrobky této řady jsou extrémně odolné vůči sladké i slané vodě, jsou bez parfémů a přídavných konzervačních látek. Pro děti od 1 roku je v nabídce Daylong Kids s vysokou ochranou SPF 30, který je vhodný pro všechny fototypy. Speciálně pro novorozence je určen fotoprotektivní krém Baby SPF 30, který obsahuje jen fyzikální filtry, které UV záření rozptylují a zabraňují jeho proniknutí do pokožky. Tento přípravek je doporučován i při tzv. slunečních alergiích. Ve složení dětských produktů Daylong jsou jak fotostabilní UV filtry pro vysoce účinnou UVA a UVB ochranu, tak i látky ošetřující dětskou kůži - dexpanthenol, glycerín, Aloe vera a vitamín E. S nanesením správného množství pomůže u produktu Daylong kids SPF 50dávkovač.

Modrá řada After Sun Daylong

Daylong After Sun

Daylong After Sun

Pro chvíle, kdy potřebujete pokožce dopřát odpočinek a ošetření. Ženy ocení zejména decentně parfémované Locios vitamínem E, které se lehce vstřebává a je bez emulgátorů. Dále je v nabídce produkt Repair, který obsahuje aktivní enzym na opravu DNA – endonukleázu či hydratační a chladivý gel, který je vhodný i pro děti.

Všechny produkty Daylong jsou k dostání v každé dobré lékárně. Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.daylong.cz.

Tři z vás můžete vyhrát balíček s opalovacím krémem a gelem po opalování Daylong.

Soutěž probíhá od 30. 6 do 7. 7. 2013.

Foto: Daylong
30. 6. 2013

Výherci:

Klokočka
anisek
mysanek

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VAŘENÍ S HRAŠKOU

Zdravím používáte někdo hrašku?

CO PRO LEPŠÍ EREKCI

Partner má problémy s udržením erekce, jak to řešíte? Co ...

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Odkud máte nábytek na zahradu? Chceme sedačku a lehátka, ale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz