Soutěž o Philips Lumea s technologií IPL na odstranění chloupků

Také trávíte mnoho hodin v koupelně nebo kosmetických salonech, abyste dosáhli dokonalé hladké pokožky bez chloupků s dlouhodobým efektem? Tomu je nyní konec. Společnost Philips představuje přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL).

Titulka pro: Soutěž o Philips Lumea s technologií IPL na odstranění chloupků
Další 2 fotografie v galerii

Tajemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků a udržuje tak pokožku sametově hladkou každý den. K dispozici jsou dva modely - Lumea Precision Plus SC2003 s přesným nástavcem pro aplikaci i na obličeji a Lumea SC2001, které přinášejí dlouhotrvající odstranění chloupků doslova během pár minut.


Jedinečný systém IPL

Philips Lumea Precision Plus

Philips Lumea Precision Plus

Nový systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light). Ta je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova a v úzké spolupráci s předními dermatology vyvinula přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea. Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemný světelný výboj, takže dojde k jeho zahřátí, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Toto zvýšení teploty způsobí následné odpadnutí chloupku a výrazné oddálení jeho opakovaného nárůstu. Vzhledem k tomu, že IPL působí na chloupky v anagenní neboli růstové fázi, je nutné aplikaci dle potřeby opakovat.


Vhodnost pro většinu typů chloupků i pokožky

Důležitou roli u technologie IPL hraje melanin neboli barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Z tohoto důvodu je systém Philips Lumea účinný u většiny typů chloupků - přirozeně tmavé blond, hnědé a černé, nicméně stejně jako u jiných ošetření na této bázi není efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých/šedivých a rovněž není vhodný pro velmi tmavou pokožku.

Philips Lumea Precision Plus SC2003

Součástí bezdrátového systému Philips Lumea Precision Plus SC2003 je vysoce výkonná lampa pro minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje (2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez nutnosti opakovaného mačkání.

 

Philips Lumea SC2001

Součástí bezdrátového systému Philips Lumea SC2001 je tělový nástavec (3 cm2) pro použití na tělo. SC2001 nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, kdy integrovaný UV filtr chrání před UV zářením.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.philips.cz

 

Jeden z vás může vyhrát Philips Lumea SC2001.

Soutěž probíhá od 14. července do 4. srpna 2013.

Foto: Philips
14. 7. 2013

Výherce:

sissi2

DISKUZE K ČLÁNKU

0

nejde mi soutěžit :-(((

ODPOVĚDĚT

0

vůbec by mi nevadilo vyhrát :-)

ODPOVĚDĚT

0

super soutěž o zajímavý produkt

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz