Soutěže

Soutěž o pomocníky na zahradu od Gardeny

Pracujete rádi na své zahradě nebo máte balkon plný květin a bylinek? Pro všechny zkušené i méně zručné zahradníky tu máme soutěž o pomocníky od Gardeny.

Jak už jsme si řekli, zkušení zahradníci nosí rukavice. Pro ně jsou rukavice úplně normální, přirozenou částí oděvu. Udržují jejich ruce čisté a chrání je před možným zraněním. S rukavicemi lze také lépe vykonávat většinu zahradnických prací než bez nich. Zkušenost většinu z nás naučila, že rukavice musí být vysoce kvalitní a na míru pro různé požadavky. Četli jste náš článek Rukavice šité na míru pro každý druh práce na zahradě?

Rukavice na sázení rostlin

Gardena rukavice na sázení rostlin

GARDENA rukavice na sázení rostlin a pro práci s půdou poskytují speciální ochranu před mnoha náročnými úkoly a tam, kde by mohlo být vlhko. Neklouzavý a vodoodpudivý latexový povrch na dlaních a konečcích prstů umožňuje skvělý úchop během práce. A zároveň latexová vrstva zajistí, že vaše ruce zůstanou suché a čisté – hlavně při sázení do vlhké půdy. Vyztužené konečky prstů chrání před nečistotami a vlhkem a umožňují jemnou práci s rostlinami a půdou. Pečlivý výběr a elastický pletený materiál zaručuje perfektní tvar, komfort při nošení a prodyšnost. Znamená to, že vaše ruce se nebudou potit!

Nůžky Schnipp Schnapp

Gardena nůžky Schnipp Schnapp

 Praktické víceúčelové nůžky GARDENA SchnippSchnapp se příjemně používají. Výborně se hodí k použití v kuchyni a na zahradě. Tyto nůžky jsou ideální pro stříhání květin, bylinek, provázků, květinářského drátu, lepenky a plastu. Speciálně broušené čepele z nerezové oceli jsou odolné proti korozi. Praktické: nůžky GARDENA SchnippSchnapp lze mýt v myčce nádobí. Ergonomický design a úchyty s měkkými prvky umožňují pohodlnou manipulaci. Tyto nůžky o celkové délce 180 mm jsou vhodné jak pro leváky, tak pro praváky. Záruční lhůta 25 let garantuje nejvyšší kvalitu. Chcete-li se podívat na další nůžky, které se vám mohou hodit, přečtěte si článek Prořez stromů: základem jsou kvalitní nůžky.

Dámský rýč

Gardena dámský rýč Terraline

GARDENA dámský rýč Terraline ™ je rýč, který zaručuje pohodlnou a bezpečnou práci při rytí, kopání, kypření a přesazování. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukojeť ve tvaru písmene D s prvky z měkčeného plastu především pro pohodlné držení oběma rukama. Rytí je tím mnohem jednodušší. Extra velká stupátka se širokým okrajem umožňují dobré působení síly a snižují riziko zranění při neúmyslném sklouznutí. Další plus dámského rýče Terraline ™ je tlumič nárazů Softec ™, který je velmi šetrný ke kloubům a byl přihlášen k patentování. Zpětný náraz při rytí je snížen, např. když narazíte na kámen nebo na silný kořen. Tvar rukojeti je také ideální: profil rukojeti ve tvaru kapky zajišťuje, že se rukojeť dobře drží a zabraňuje nežádoucímu sklouzávání. Plastová objímka na rukojeti izoluje od chladu, zajišťuje neklouzavou manipulaci a je s ní příjemná práce. Optimální úhel násady a nástroje garantuje ergonomickou práci. Rýč je vyroben z odolné, tvrzené kvalitní oceli s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Celková délka rýče je 113 cm. Vysoká kvalita znamená dlouhou životnost. To je důvod, proč GARDENA nabízí 10-letou záruku!

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.gardena.cz


Tři z vás můžete vyhrát popsané pomocníky na zahradu od Gardeny.

Soutěž probíhá od 19. do 26. května 2013.

Foto: Gardena
19. 5. 2013

Výherci:

libulibu
Hannika
vlahy


Diskuze: příspěvků