Soutěže

Soutěž o predátor parazit proti vším a hnidám

Už vám přišel domů email s informací, že se ve školce nebo ve škole vyskytly vši. Nebo dokonce máte své zkušenosti s úmorným odvšivováním mnohdy celé rodiny? Každopádně je dobré se připravit a preventivně mít doma kvalitní „odvšivovací“ přípravek.

Úspěšnost odstranění malých parazitů, kteří se usazují ve vlasech, je totiž nejvyšší v prvních stádiích nákazy. Pokud si vaše dítě často sahá do vlasů nebo se škrábe, je dobré vlasy pečlivě prohlédnout. 

Poznat zavšivení je celkem snadné. Svědění kůže hlavy je však významným signálem. Při prohlídce hlavy lze pak pouhým okem nalézt stříbřitě bílá vajíčka (hnidy) přilepená na vlasech blízko u pokožky. Nejčastěji pak na vlasech za ušima a v zátylku. Vši kladou vajíčka na vlasy v těsné blízkosti pokožky, podle polohy hnid na vlasech lze tedy odhadovat i dobu napadení (vlasy rostou rychlostí cca 1 – 1,5 cm za měsíc). Hnidy se z vlasů jen velmi obtížně odstraňují vyčesáváním nebo mechanicky, mezi vlasy je možné vidět i živé lezoucí vši, které se vyskytují na hlavě u kořínků vlasů.

Predator Parazit

Predator Parazit

Nový přípravek PREDATOR PARAZIT spolehlivě působí proti vším i hnidám.

Jeho výhodou je vysoká účinnost, příjemná vůně i to, že vlasy nemastí a neslepuje. PREDATOR PARAZIT obsahuje směs přírodních silic, které parazity jednoduše udusí.

Součástí balení je sérum, které se jednoduše vmasíruje do vlasů. Má účinky jako kondicionér a díky tomu vlasy vyhladí a tak umožní snadné vyčesání vší i hnid speciálním odvšivovacím hřebenem. Následně pak umyjete vlasy šamponem, který je stejně jako sérum a odvšivovací hřeben součástí balení.

Sérum i šampon zklidňují pokožku a zabraňují jejímu vysychání i svědění. Snižují lámavost vlasů a zanechávají svěží pocit čistoty. Upozornění: sérum i šampon nechte působit minimálně 15 minut a postup doporučujeme opakovat 3 x během 7 dní.

PREDATOR PARAZIT je šetrný k dětské pokožce i vlasům, může se tedy aplikovat u malých dětí už od 3 let.

Zakoupíte ho v lékárnách ve speciálním balení, které obsahuje: sérum 100 ml + šampon 100 ml + odvšivovací hřeben za 289,- Kč.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vitar.cz

Tři z vás můžete vyhrát Predator Parazit.

Soutěž probíhá od 21. září do 5. října 2014

Foto: Vitar
21. 9. 2014

Výherci:

Maggienka
jar1
ajeto123654


Diskuze: příspěvků