Soutěže

Soutěž o šály ze ZOOTu

Zima se nám konečně přihlásila o slovo a vy máte dnes ideální příležitost oživit svůj šatník skvělou šálou značky Selected. Právě na tři z vás čeká jeden kousek v hodnotě 799 Kč. No, není to skvělá zpráva?

Módní značka Selected byla založena roku 1997 v Dánsku. Původně se specializovala na pánskou módu, později rozšířila sortiment i o dámské zboží. Vše ve špičkové krejčovské kvalitě. Dnes má ve světě zastoupení již v 25 zemích.

ZOOT.cz je online obchod s módou a home dekorem, který má veškeré své zboží skladem. Dodání vámi objednaných kousků trvá jen pár hodin od posledního kliknutí. Věděli jste, že si svou objednávku v klidu můžete vyzkoušet v zootích Výdejnách radosti nejen v Praze, ale i Brně, Plzni a nově i v Českých Budějovicích a zaplatit až to, co se vám opravdu líbí, nebo vám sluší? Nemusíte se bát vyzkoušet si oblečení, protože každá Výdejna má zkušební kabinky, kde budete mít dostatečné soukromí na rozhodování. Prostě to jen zkuste, za vyzkoušení nic nedáte!

ZOOT.cz kromě prodeje více než 250 značek vyrábí kolekce ve spolupráci s různými subjekty a dělá tak DOBRO. Protože zisk z každého výrobku v kolekcích putuje na účet konkrétní „dobré“ věci, kterou se rozhodnete nákupem podpořit.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.zoot.cz/dobro.

Tři z vás můžete vyhrát šálu značky Selected.

Soutěž probíhá od 2. do 16. února 2014.

Foto: Zoot.cz
2. 2. 2014

Výherci:
alexandraanna
eavka
lajosek

 


Diskuze: příspěvků