Soutěže

Soutěž o vstupenky na 21. veletrh krásy WORLD OF BEAUTY & SPA a kosmetický balíček

Už jste si zvykli na veletrh krásy a zdravého životního stylu World of Beauty and Spa? 11. A 12. Března se uskuteční už 21. Ročník v moderních halách areálu PVA EXPO Praha – Letňany.

Své novinky ze světa profesionální kosmetiky, kadeřnictví a péče o své fyzické i duševní zdraví představí více než 300 vystavovatelů. V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory.
 
Nelze opomenout ani nové trendy v líčení, účesech a odívání – look 2016. Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří, za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.
 
Další informace a odpověď na soutěžní otázku najdete na  www.worldofbeauty.cz
 
 

Co můžete vyhrát?

 
  • 1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016
  • 2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016
  • 3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016
 
Výhry dodala firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 11. a 12. března 2016
 
Soutěž probíhá od 21. února do 6. března. Výhry budou připraveny na místě u hlavního vchodu.
 
 
Připravila: Katka
Foto: Worldof Beauty and SPa
21. 2. 2016
 
Výherci:
 
1. místo formule
2. místo statek
3. místo Radi1


Diskuze: příspěvků