Soutěž o vstupenky na Interbeauty Prague jaro 2015

Pro ty z vás, které se zajímáte o trendy v péči o krásu a zdraví máme tip na jarní veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague. Ten proběhne 10. a 11. dubna 2015 na Výstavišti Praha Holešovice.

Titulka pro: Soutěž o vstupenky na Interbeauty Prague jaro 2015
Zobrazit fotografii v galerii

Těšit se můžete na současné trendy zejména v anti-agingu, dermatokosmetice a modelaci postavy. Seznámíte se i s novinkami v oblasti wellness, relaxace a zdravého životního stylu. Pro návštěvníky veletrhu je připraven oblíbený Make-up point, kde Vás profesionální vizážisté neodolatelně nalíčí, Stan proti melanomu, zajímavé soutěže profesionálů i přednášky.

Atraktivním dárkem pro všechny je 10ti denní lak EBD UpToX s možností výběru 30ti barev. Navíc můžete vyhrát i Peugeot 208. Tváří veletrhu se v letošním roce stala modelka Andrea Verešová, která veletrh podpoří svou osobní účastí během prvního výstavního dne….

Vystavovatelé pro vás přichystali celou škálu zkrašlovacích procedur. „Ženy si mohou vyzkoušet prodlužování řas, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení i česání, nejnovější druhy manikúry, pedikúry a moderní depilace, permanentní make-up, bělení zubů, zdobení nehtů mnohé další. Těšte se také na relaxační a uvolňující masáže a mnohé další vychytané procedury. Prostě Vás zde budeme hýčkat na duši i po těle“, říká Janica Ciglianová, manažerka veletrhu Interbeauty Prague.


Kromě prezentací jednotlivých značek je v Holešovicích připraven bohatý doprovodný program. Jeho zlatým hřebem bude 12. Mistrovství ČR v BODYARTu 2015, které se bude konat v sobotu 11. dubna 2015. Letošním tématem soutěže je „Steam punk“. Výkony předních umělců v kategorii Free Art i Airbrush si prostě nesmíte nechat ujít! Ti nejlepší navíc budou bojovat o postup na World Bodypainting Festival do Rakouska.

Profesionální vizážisté z Asociace vizážistů a stylistů ČR, Make-up Institute Prague a další vás zdarma nalíčí ve Střední hale Průmyslového paláce. Návštěvnice jistě ocení také doprovodný program v oblasti Prevence zdraví zdarma. Ve Stanu proti melanomu bude probíhat preventivní vyšetřování mateřských znamének pod záštitou Prof. MUDr. Petra Arenbergera, Dr.SC., MBA a týmu dermatologů FNKV.

Zajímavé dárky si pro všechny připravila společnost European Beauty Distribution a.s. Všichni návštěvníci veletrhu se mohou zapojit do soutěže o skutečně atraktivní cenu – stylový automobil Peugeot 208. Navíc každý zdarma obdrží 10ti denní lak EBD UpToX s možností výběru 30ti barev.

Rozhodně doporučujeme přijít i s dětmi. Zatímco se vy necháte hýčkat, Vaše děti se vyblbnou v profesionálně hlídaném dětském koutku.


Více informací najdete na www.veletrhkosmetiky.cz či Facebook Interbeauty Prague - veletrh kosmetiky.

Tři z vás můžete vyhrát 2 vstupenky na kosmetický veletrh Interbeauty Prague. Vstupenky budou připraveny k vyzvednutí na pokadně.

Soutěž probíhá od 1. do 8. dubna 2015.

Foto: Interbeauty Prague
1. 4. 2015

Výherci:

mmmaria
Vesela
vostrous1

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz