Soutěže

Soutěž o vstupenky na podzimní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

V termínu od 16. do 17. října se zde uskuteční mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE.

Základem veletrhu budou samozřejmě prezentace jednotlivých značek z různých „beauty“ oborů. Kosmetický, vizážistický a kadeřnický segment bude mimo jiné reprezentovat Mary Kay, Clinique, Académie Scietifique de Beauté, dermalogica, PEVONIA BOTANICA, RYOR, Philips, Chelsea Boutique, BES Beauty&Science, Elgon, Olaplex nebo Babyliss. V oblasti nehtové modeláže to budou Shellac, Thuya, Cuccio, NSI, CND, Platinum, Vinylux, O.P.I., Alessandro, Buschmann Nail Cosmetics a mnoho dalších.

Podtitulem podzimního veletrhu je heslo „Krásná a zdravá“, těšit se tedy můžete i na rozsáhlý program v rámci Prevence zdraví zdarma. V bezplatné dermatologické poradně Clinique Vám odborníci zdarma otestují pleť a navrhnou řešení případných problémů. Pod záštitou Prof. MUDr. Petra Arenbergera si můžete v tradičním Stanu proti melanomu nechat zdarma vyšetřit mateřská znaménka. V expozici GEMINI oční kliniky Vám bezplatně změří zrak a doporučí nejvhodnější řešení pro odstranění dioptrií. Pokud vás zajímá aktuální složení vašeho těla, určitě využijte možnost měření přístrojem Bodystat. Výsledek můžete rovnou konzultovat s odborníky z Petra Clinic.

Připravena je také diagnóza vlasové pokožky zdarma pomocí speciální vlasové mikrokamery, která dokáže 250x zvětšit vlas. Profesionální tricholog vám následně poradí jak problém vyřešit.

Všichni návštěvníci veletrhu se mohou těšit na milý dárek v podobě vrchního laku na nehty zdarma.

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.interbeautyprague.cz či Facebook Interbeauty Prague – veletrh kosmetiky.

Tři z vás mohou vyhrát vstupenky na na podzimní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE. 

Soutěž probíhá od 4. do 11. října 2015. 

 

Foto: Interbeauty Prague
4. 10. 2015
 

Výherci:

jarka55108
musilova.hana
megan2


Diskuze: příspěvků