Soutěž o výrobky na ženské potíže

Léto je za námi a podzim přináší nejen chladnější počasí, ale i nejrůznější zdravotní problémy. Co nás ženy nejčastěji trápí?

Titulka pro: Soutěž o výrobky na ženské potíže
Zobrazit fotografii v galerii

Většina žen se už setkala s nepříjemným výtokem, případně svěděním. Konvenční léčba čípky jim uleví jen na chvíli a problémy se vrací. Podle filozofie alternativní medicíny je gynekologický zánět zrcadlem celkového dění v těle. Proto je potřeba odstranit příčiny zánětů a nastavit v těle rovnováhu. Tady jsou prostředky přírodní medicíny jak rychle a účinně tyto potíže odstranit.


Co jsou to výrobky tibetské medicíny Epam? Albert Vasiljevič Skvorcov při překladu tibetských traktátů objevil tajnou recepturu na elixír zdraví, který nazval a později patentoval jako energetický produkt - EPAM. Epam harmonizuje přirozenou imunitu člověka. Probouzí ji tak, aby člověk začal sám vzdorovat onemocněním, infekcím atd. Pokud tedy trpíte například neplodností, nepravidelnou menstruací, výtoky, bolestmi atd., je třeba zjistit - proč? Co mi tělo říká svou nemocí a co by mu udělalo dobře? Staráme se dostatečně o své tělo? Využili jsme všech přirozených dostupných prostředků? Často sáhneme příliš brzy k antibiotikům a podobným lékům, které sice odstraní potíže, ale spustí jiné negativní procesy v těle. Jsme netrpěliví, už to chceme mít z krku. Tím roztočíme kolotoč oslabení celého organismu.


Jaké jsou tedy možnosti?


Tibetský jílový obklad ženský

Tibetský jílový obklad ženský
Tibetský jílový obklad ženský

Efektivně odvádí z těla škodlivé látky, léčí otoky, záněty, bolesti.

Nanáší se na postižené místo (v tomto případě podbřišek) a nechá se 20 minut působit. Jíl vytáhne z vašeho těla škodlivé látky. Pokud není v těle zánět, můžete obklad nahřát.

Epam 12

Epam 12
Epam 12

Skvělý pomocník v léčbě jakýchkoliv chorob reprodukční soustavy od endokrinních tedy hormonálních poruch, neplodnosti, nezhoubných i zhoubných nádorů až po fyziologický průběh těhotenství, porodu, kojení či klimakteria.

Energetická přikrývka

Energetická přikrývka
Energetická přikrývka

Každé léčení podpoří Energetická přikrývka. Co o ní píše její vynálezce Skvorcov?: „Lidé jsou těsně spjatí s energetickou matricí země. S použitím přikrývky se zadržuje matriční energie země propuštěná skrze tělo, a tím se zesiluje“. A ještě jeden efekt – aluminium fixuje energii samotného člověka. Na přikrývce, kterou byl přikryt člověk, se uchovává jeho energetická kopie. Proto musí mít každý člověk svoji energetickou přikrývku. Energetická přikrývka ochraňuje člověka před různými druhy vlnového záření (PC, rádio), má silné léčivé a harmonizační účinky na všechny orgány a systémy organismu.

 

Tři z vás můžete vyhrát balíček přírodních preparátů Epam na ženské orgány.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.lecivyobchod.

Soutěž probíhá od 1. do 7. října 2012.

Foto: www.lecivyobchod.cz
1. 10. 2012

Výherci:

kac12345
vendina
ejmik

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VYBAVENÍ KOUPELNY

Zdravím kde se dají koupit opravdu kvalitní ručníky?

BATOH

Zdravím, doporučíte mi prosím batoh pro dcerku na druhý ...

HRAČKA PRO HOLČIČKU

Zdravím, poradíte prosím příslušenství k Barbínce, se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz