Osladit si život a nepřibrat ani gram? I to je možné

Léto se řadí mezi nejočekávanější roční období. Rozhodně to není čas, ve kterém byste chtěli zápasit s přebytečnými kily a ochudit se o všechny letní chutě.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Teplé počasí však vybízí k odhalování tělesných proporcí nezávisle na tom, zda jsou akorát nebo někde něco nehezky přebývá. Žádný strach. KetoMix dokáže rychle zatočit s kily navíc, aniž byste si museli odepírat sladké. Soutěžte o sladkou odměnu od KetoMixu, která vás dovede k lehčímu já. 


Že si během proteinové diety musíte odepřít vše co je sladké? S KetoMixem se toho rozhodně bát nemusíte a můžete se směle pustit do hubnutí, kde se ,,hřešit“ smí. Sladké produkty od KetoMix jako jsou proteinové tyčinky, ovocné koktejly nebo čokoládová kaše jsou toho důkazem. Během proteinové hubnoucí kúry skvěle zasytí a jejich sladká chuť v ústech uspokojí vaše chuťové buňky. 


Během ketogenní diety je nutné dodržovat pravidelný režim a jíst pět krát denně po třech hodinách. Pokud vás tedy kdykoli během dne přepadne chuť na něco sladkého, váš další chod může být právě koktejl či palačinka. Například banánovo-ovocná kaše nebo proteinový pudink vás svou chutí zavede do exotických sadů, zatímco nahromaděná kila půjdou lehce dolů. 


KetoMix funguje na jednoduchém a naprosto přirozeném biochemickém procesu. Po třech dnech, po kontrolovaném omezení příjmu sacharidů ve svém jídelníčku, se vaše tělo dostane do stavu zvaný ketóza. Organismus začne cukry nahrazovat ketony, které si dokáže vyrobit z nahromaděných tuků v těle. Shazujete tak jen tuk a ne svalovou hmotu. Zhubnete jen to, co vám v životě překáží a navíc bez zbytečného hladovění. 


Díky nutnosti jíst pět krát denně je téměř nemožné cítit hlad, jak tomu bývá u jiných diet. Během proteinové diety se budete cítit příjemně syti a sladkých chutí si užijete také vrchovatě. Po celou dobu ketogenní diety vám budou na stránkách KetoMix k dispozici zkušení výživoví poradci, kteří rádi kdykoli poradí a pomohou vás správně nasměrovat v novém životním stylu. Když vás přepadne chuť na něco „dobrého,“ můžete se obrátit na e-shop www.ketomix.cz a vybírat mezi čokoládami nebo lísko-oříškovými krémy, po kterých se nemusíte bát kil navíc!


Odpověď na soutěžní otázku a více informací najdete na www.ketomix.cz.


Tři z vás mohou vyhrát balíček od Ketomix.


Soutěž probíhá od 11. do 25. srpna 2019


Foto: Ketomix

Vyhlášení vítěze soutěže
Na otázku
Po kolika dnech se tělo dostane do ketózy?
zvolili správnou odpověď
po 3 dnech
uživatelé s přezdívkou
1. místo - ananas2. místo - hlavička13. místo - angelina11


DISKUZE K ČLÁNKU

0

Gratuluji.

ODPOVĚDĚT

0

gratuluji

ODPOVĚDĚT

1

Gratuluji k výhře a k možnosti vyzkoušet KetoMix.

ODPOVĚDĚT

4

hlavně se taky musí CHTÍT... jedna známá (s nadváhou) má málokdy hlad, ale VŽDYCKY má chuť a prostě si nic neodepře... :o(

ODPOVĚDĚT

2

Až už vyhraje kterákoliv z nás, mohla by se s námi podělit o výsledek. Jak bylo před balíčkem KetoMixu a jak po.

ODPOVĚDĚT

2

Moc se mi líbí jak se tady diskutuje a nepíše jen pár slov:-).

ODPOVĚDĚT

1

mám ráda diskuze, kde to žije, kde se něco dozvím. Poznám nové lidi. Tak lidičky, pište, ať se to tady trochu hýbe:)

ODPOVĚDĚT

5

Omluvy netřeba, já si to myslela, že je to jenom omylem zaměněné, protože z textu je vidět, že v bílkovinách a sacharidách máš přehled. Omlouvám se za tykání, ale Fidorka k tomu vyloženě svádí. Vy Fidorko je divný. Uvedla jsem to sem proto, abychom nezmátly ostatní čtenářky. Právě, že dieta je založená na bílkovinách a sacharidy jsou zastoupeny jen v malém množství, tak mám obavy,že při navrácení se k normální stravě s pečivem a přílohamí, tělo zareaguje nějakým tím váhovým přírůstkem.

ODPOVĚDĚT

1

lenorko, tykání mě opravdu nevadí, Jsem tady nová a nevím, jestli si tykáte, vykáte. Já navrhuji tykání.♥♥♥

K dietě: já těmto pytlíkovým zázrakům nevěřím, každý zhubne, když omezí příjem potravin, ale cpát do sebe nějaké sypké hmoty, to není nic dobrého. Takových diet už tady bylo a bude.Jojo určitě nastane, pokud člověk nezůstane na jednom jabku a jedné mrkvi.

Není podstatné, jestli má někdo o pár kg více, ale opravdu jen pár cca 5 kg, to je vše v pořádku. V určitém věku je i dobré, každé kilo navíc, tělo to potřebuje pro kosti. Záleží jak se kdo cítí ve vlastní kůži.
Jen si někdy si říkám, jak je možné, že to někdo nechal zajít až tak daleko a takových je nyní dost vidět. Celé rodinky, obézních dětí je mnoho.

ODPOVĚDĚT

2

Těch "pár" kilo to je můj problém. Vánoce a třeba dovolená se na váze projeví. Nepotřebuji se vážit,signál, že musím v jídle přibrzdit vyšle knoflík, který jde hůře dopnout. Tak trochu přibrzdím a hotovo. Ono nabrat těch kil hodně, znamená obměnit šatník, což je to nejjednodušší, ale dopad na zdraví je horší.

ODPOVĚDĚT

2

:-) z toho mám právě ty obavy. Ne z nějakého přejídání, ale ty sacharidy. Návrat ke stravě s přílohami, že se to okamžitě projeví na váze. Nepřejídala jsem se nikdy, ale prostě občas člověk hřeší:-).

ODPOVĚDĚT

1

pokud je chuť na něco co chcete, tak si to bez výčitek dejte, někdy si musíme udělat radost, třeba něčím co není zrovna IN :) Tělo si vždy řekne co chce, co mu chybí.

Pokud máte večerní nálety na ledničku, je chyba ve snídani, ale může to být i nepřiměřený stres, který se během dne naskládá.

ODPOVĚDĚT

1

KetoMix znám jenom z článků a z reklamy. Ale, na téma "Diety" bych mohla sepsat román.

ODPOVĚDĚT

2

:-) jako skoro každá žena. Ovšem připadá mi, že každý týden "platí" něco jiného. Jednou je ta určitá potravina nezdravá, potom zase je dobré ji jíst. Prostě pořád dokola.Hlavně mít o čem psát.

ODPOVĚDĚT

1

To je pravda, nedávno tu byla diskuze ohledně tuků. Tam se názory a hlavně vycházející články s doporučením mění asi nejčastěji.

ODPOVĚDĚT

1

Znam pouze z reklamy, rada bych vyzkousela, bojim se ale, ze kdybych se vratila k puvodnimu jidelnicku, clovek rychle opet pribere.

ODPOVĚDĚT

3

S váhou jsem na tom jako na houpačce. Jednou nahoře, pak zase dole. Buď si dopřávám nebo držím nějakou dietu. O Ketomixu mám načteno a párkrát už jsem o něm přemýšlela. Třeba by mě výživový poradce nasměroval v novém životním směru.

ODPOVĚDĚT

4

mám ráda sladké a diety jsem nikdy nedržela

ODPOVĚDĚT

1

Já jsem spíš na slané, což ve výsledku je stejně nevhodné pro linii:-).

ODPOVĚDĚT

1

Super výhra, moc ráda bych to vyzkoušela. Krásné letní dny všem.

ODPOVĚDĚT

2

Tato dieta je určitě účinná.Jen asi po jejím skončení je třba dodržovat tento režim dále a zdravě se stravovat. Já osobně bych zhubnout potřebovala.

ODPOVĚDĚT

2

Účinná zřejmě bude. A pro někoho určitě bude i jistotou při snaze zbavit se přebytečných kil. Výhodou je, že příprava jídel je jednoduchá, rychlá a tělo dostává co potřebuje.

ODPOVĚDĚT

5

Nadbytečná kila něco stojí, myslím cenu potravin než se člověk vykrmí a pak zase vydání za dietu, aby se jich zbavil. U KetoMixu je snad jistota, že se zadaří.

ODPOVĚDĚT

1

To je pravda. Byla jsem na festivalu a tam je běžné se po půlnoci cpát hranolkama a hamburgerem. Já to jíst tak pozdě, tak mi je těžko a to nemám ráda. Nejvíce se cpou ti, co potom říkají, že by potřebovali hubnout. Nemyslím tím třeba pár kg, ale tak 20.

ODPOVĚDĚT

1

Diety nedržím, život si osladím, kdy chci.

ODPOVĚDĚT

1

O této dietě jsem několikrát četla. Chtěla bych vědět, když ji pak nedržím, jestli nenastane jojo efekt.

ODPOVĚDĚT

2

Také znám KetoMix z článků a z reklamy. Věřím, že tato dieta účinná je, ale asi bude po jejím skončení lepší se nevracet k původnímu jídelnímu režimu, ale najet na trochu udržující lehčí stravování. Když se začnu opět přejídat a nehýbat se, tak jojo efekt bude jistý.

ODPOVĚDĚT

1

:-) přejídat rozhodně ne, jen jíst všechno, samozřejmě v menším množství a hlavně se hýbat. Já osobně jsem se nikdy nepřejídala a hlavně večer bych ani nemohla sníst něco těžkého, nemohla bych spát, a nebo bych se celou noc budila. Ovšem i tak bych potřebovala dát dolů tak 5 kg:-).

ODPOVĚDĚT

3

o této dietě slyším poprvé...diety nedržím

ODPOVĚDĚT

5

drahá dieta,ale já to nepotřebuji

ODPOVĚDĚT

1

je to drahé. Myslím, že je to nevyvážená strava, chybí bílkoviny. Po takovém jídelníčku zhubne každý, ale co dál? Přece nejde celý život jíst nějaké práškové jídlo.
Takových taháků peněz už tady bylo mnoho. Neznám nikoho, kdo by si takto zbytečně ničil své zdraví. Je snadné nasypat a zalít vodou.

ODPOVĚDĚT

2

Mluví se o ní také jako o bílkovinné, proteinové či bezsacharidové. Z druhého názvu vyplývá, jaký je její hlavní princip. Zvýšený příjem bílkovin a naopak vyloučení sacharidů z jídelníčku.

ODPOVĚDĚT

2

Já se dozvěděla toto: Vybraným a vyváženým jídelníčkem, ve kterém je minimum sacharidů. Hlavním prvkem jídelníčku se v případě ketonové diety stávají kvalitní bílkoviny.

ODPOVĚDĚT

2

Fidorko, to jsem zkopírovala z jejich stránek. Jak už tu někde píši, o dietách mám načteno, protože s nějakým tím kilem navíc čas od času bojuji.

ODPOVĚDĚT

2

Lenorko, moc se omlouvám, chtěla jsem napsat sacharidy, napsala jsem bílkoviny.
Sacharidy tělo potřebuje pro svaly a mozek.Pokud tělo nemá potřebné množství sacharidů, může docházet k únavě. Tělo ví, co chce, jen ho moc neposloucháme.

Děkuji za upozornění ❤❤

ODPOVĚDĚT

1

Sakra, odpověď se mně omylem zařadila ne sem, ale nahoru. Přitom jsem si jistá, že jsem to psala do odpovědi. Ale často jsem při psaní odcházela a takhle to dopadlo.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (36 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ilustrační obrázek

Soutěžte o probiotika BIOPRON pro budoucí maminky

Téměř každá budoucí maminka se ve chvíli, kdy zjistí, že je těhotná, začne více zajímat...

ilustrační obrázek

Soutěžte s námi o betaglukany s vitamíny na podporu imunity

Posilování imunity je na podzim obzvláště důležité. Kdo se v tomto období zvládne vyhnout chřipce,...

ilustrační obrázek

Sbírejte kytičky a vyhrajte novou vůni Maxima od Avonu

Nová dámská vůně Maxima je inspirována bohyní Hestia, která představuje koncentraci, duševní pokoj a vazbu...

ilustrační obrázek

Vyhrajte lahev královského Bohemia sektu

Doba přeje bublinkám. Rádi si je vychutnáváme během celého roku a při mnoha příležitostech, už...

ilustrační obrázek

Posilněte své srdce a mozek! Vyhrajte přípravky Naturevia

Dovolená a prázdniny jsou za námi. „Nastartovat“ mozek, aby po volnu zase fungoval na plné...

ilustrační obrázek

Soutěž o balíček kosmetiky limitované řady Dove pro dívky

Je známo, že ženy, především v mladém věku, jsou samy sobě největším kritikem. Často je...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÝŽIVOVÝ PORADCE

Dostala jsem doporučení do Světa zdraví. Uvítala bych rady ...

VLASY

Chci se zeptat, kde najít nej stránku na prodloužení vlasů? ...

VÁNOCE? :D

Ahojky :) Měla bych dotaz… Blíží se vánoce a mě by ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz