Soutěžte o tablet Samsung plný elektronických časopisů!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku o nových pračkách Samsung série WW6000 a tablet v hodnotě 2 222 Kč může být právě váš!

Titulka pro: Soutěžte o tablet Samsung plný elektronických časopisů!
Další 2 fotografie v galerii

Všechny tři nové modely praček Samsung (WW80J6610CW, WW80J6410CW a WW80J6413EW) zaujmou hned na první pohled svým jedinečným designem Crystal Gloss. Oproti běžným pračkám mají například madlo dvířek posunuté o 45° výš, aby se snadněji otevírala. Na digitálním displeji si budete moci navolit 14 programů a 11 funkcí, aby praní přesně odpovídalo vašim představám.

Pračka Samsung

Pračka Samsung

 

Kromě technologie EcoBubble mají pračky Samsung WW6000 novou funkcí BubbleSoak, která je speciálně pro šetrné praní silně zašpiněného prádla. Tkaniny se nejprve namočí do aktivní pěny, která na špínu působí po dobu až 30 minut. Teprve potom následuje klasický prací cyklus. I při použití nižších teplot tak nemají odolné skvrny šanci.

Nové pračky Samsung mají také unikátní buben s otvory ve tvaru diamantu, které zabraňují zachycení a poškození tkaniny, keramické topné těleso s dvojitou povrchovou úpravou proti usazování vodního kamene, účinný samočisticí program Eco Drum Clean či digitální invertorový motor s 10letou zárukou, který navíc snižuje hluk a spotřebu elektrické energie.

Pračky od společnosti Samsung patří mezi to nejlepší na trhu. Nedávno Samsung zvítězil v nezávislém hodnocení dTest s modelem WW10H9600EW, který získal i známku dobré kvality společně s dalším modelem WF70F5E5U2W.


Co můžete vyhrát?

Soutěžíme o 1x tablet Samsung Tab 3 Lite v hodnotě 2 222 Kč. Tento bílý tablet se 7" displejem ve verzi Wifi se stane skvělým společníkem na vaší dovolené. Společně s ním totiž získáte zdarma přístup k mnoha aplikacím (křížovky, Povídačky pro děti atd.) včetně elektronických verzí časopisů a novin (Reflex, Blesk, OK!, Blesk pro ženy atd.)

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.samsung.cz.

Pravidla Soutěže

Abyste mohli soutěžit, musíte být zaregistrováni a přihlášeni. Z došlých správných odpovědí vybereme výherce, se kterým se emailem domluvíme na dodání výhry.

Soutěž probíhá od 21. června do 19. července 2015.

 

Foto: Samsung
21. 6. 2015

výherce:

lampicka

DISKUZE K ČLÁNKU

0

b

ODPOVĚDĚT

0

bb

ODPOVĚDĚT

0

:)

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAK NA BÍLÉ ZUBY?

Podělte se prosím o zkušenosti s domácím bělením zubů, ...

PADÁNÍ VLASŮ

Dobrý den, chlapovi začaly hodně padat vlasy, ale neřeší ...

INKONTINENCE

Kdo máte ty tenhle problém, podělte se prosím o zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz