Soutěže

Soutěžte s Albertem o pohádkové příběhy Disney a poukázky na nákup

Vánoce tvoří spousta maličkostí a detailů. Tradiční štědrovečerní večeře, vůně jehličí z vánočního stromku, dárky, výzdoba a spousta dalších drobností. Ze všeho nejdůležitější jsou ale pohádky. Takové, které děti a dospělé rozesmějí i rozpláčou, ale vždycky dobře dopadnou. Zapojte se nyní do soutěže o pohádková DVD s příběhy Disney a také o poukázky na nákup v prodejnách Albert.

Kdo by neznal Bleska McQueena, princeznu Lociku nebo krysáka Remyho z pohádek od Walta Disneyho. Moderní animované pohádky z tohoto studia baví děti i dospělé. A když pohádka skončí, budete mít chuť pustit si další. Proto obchodní řetězec Albert přichází ve spolupráci se společností Disney s novou sběratelskou kampaní, která do vašeho domova vnese tu pravou pohádkovou atmosféru blížících se Vánoc.


Za nákupy dostanete oblíbené Disney pohádky na DVD

Na všechny zákazníky prodejen Albert a INTERSPAR čeká v předvánočním čase kouzelná kolekce osmi DVD pohádek ze Zlaté edice Disney. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Výměnou za sedm nasbíraných bodů si vyberou jedno DVD.

Body lze sbírat až do 24. prosince letošního roku nebo do vyprodání zásob. Nabídka obsahuje oblíbené animované pohádky, jako jsou Příšerky s. r. o., Ratatouille, Toy Story 3, Auta 2, Dinosaurus, Na Vlásku a další. Již od poloviny listopadu je tato edice rozšířena o exkluzivní DVD Letadla 2, které zákazníci získají výměnou za 10 bodů pouze v prodejnách Albert a INTERSPAR.


Zapojte se s námi do soutěže o pohádková DVD ze Zlaté edice Disney a poukázky na nákup v prodejnách Albert. Tři výherci získají speciální předvánoční balíček se čtyřmi DVD spolu s poukázkami na nákup v hodnotě 300 Kč.

 

Nápovědu k otázce a další informace o kampani najdete na stránkách www.albert.cz/disney nebo na facebookovém profilu Albert Česká republika facebook.com/albertceskarepublika.

Soutěž probíhá od 11. do 21. prosince 2014.

Foto: Albert
11. 12. 2014

Výherci:

jouzka
evik_svistik
auto123


Diskuze: příspěvků