Kdo bude vařit tento týden ve VIP Prostřeno!?

Dvě dámy, které mají skvělou figuru, a dva pánové, u nichž se naopak nějaké to kilo navíc nebere nijak vážně. Seznamte se s aktuální čtveřicí!

Titulka pro: Kdo bude vařit tento týden ve VIP Prostřeno!?
Zobrazit fotografii v galerii

Na dobroty pro všechny mlsné jazýčky vás postupně budou zvát populární cvičitelka a někdejší mistryně světa v aerobiku Olga Šípková, herečka a kostýmní výtvarnice Simona Chytrová, kreslíř a bývalý reprezentant v jízdě na saních Petr Urban a charismatický kladenský herec Roman Štabrňák, protagonista seriálu Cesty domů.

Začínáme u Olgy…

„Já jsem se snad v kuchyni tak nezasmála jako dneska,“ říká o natáčení pořadu naše slavná cvičitelka. Jak se jí žije? „Mám štěstí, že moje práce je zároveň i mým koníčkem,“ říká spokojená Olga, která bydlí v rodinném domě, má dvě děti a také síť fitcenter. Projeví se snad racionální profese také v menu, které svým hostům a televizním divákům nabídne?

Původně sice cvičitelka plánovala něco ohromujícího, nakonec však tuhle vysokou laťku převážil zdravý rozum – uvař to, co už máš vyzkoušené. Proto se bude podávat salát s gorgonzolou, kuřecí vývar s domácími nudlemi, kuře na medu s provensálským kořením a kynutý koláč s borůvkami. Co na to ostatní soutěžící? Zatímco Simona sladké, a kynuté zejména, nemusí, pánové prý slupnou cokoliv. A s chutí! „Piniový oříšek jsem snad v hubě ještě neměl,“ přiznává kreslíř a karikaturista Petr Urban.

O čem se budou bavit dvě útlé dámy a dva pánové s váhou, kterou extra neřeší? Budete se možná divit – řeč přijde i na diety. „Dva dny nejím vůbec a mám osm kilo dole,“ nabízí tip Petr. Mezitím si hosté pochutnávají na vývaru, ale přece jen jim přijde poněkud nevýrazný. A jednomu z nich se Olga příliš nezavděčí ani kuřecím masem, které je prý nudné.

Jaká asi bude zábava? Zvedne hostitelka ostatní ze židlí a požene je cvičit na mráz? Kdepak! Zůstaneme pěkně v teplíčku, tak zkuste uhádnout, čím asi překvapí své spolusoutěžící.

… pokračujeme u Petra

O bývalých sportovních aktivitách Petra Urbana se už psalo mnohokrát, proto jen připomeňme, že jde o sedmnáctinásobného mistra ČR v jízdě na saních. A také duchovního otce kreslené postavičky Rudy Pivrnce, kterého Petr už mnohokrát uvedl do života v desítkách svých vtipů. Kreslíř žije ve Smržovce, kde má propojené dřevěné domy, ateliér, byt i hospodu. „Jsem furt doma zalezlej a kreslím, takže jsem určitě pracovitej,“ říká o sobě. A co by udělal s výhrou, kdyby zabodoval nejvíce ze všech? Věnoval by ji tchyni!

Ale pojďme do kuchyně, teď nás čeká vydatná krmě. Půjde o menu „chudého chalupníka“: jako předkrm se podávají sýry z jizerské krávy se zlatou cibulí (karamelizovanou šalotkou), které prý můžou směle konkurovat známým francouzským. Dále to bude polévka „chlupatá chundelka“, ovšem chlupaté jsou i knedlíky s panenkou a zelím. A sladké na závěr? Koláč s borůvkami, který nekontrolovatelně vybíhá z pekáče.

Ovšem než hosté zasednou ke stolu, musí překonat kluzkou cestu u Petrovy chalupy. „Trochu jsem ho podezíral, že večer před tím tam ještě vylil kýbl vody, aby nám ten příchod udělal veselejší,“ říká s nadsázkou jeden ze soutěžících. A další, po prohlídce erotických, duchovních i sportovních obrazů v hostitelově ateliéru, má jasno: tohle je člověk mnoha tváří! Jak budou nakonec hodnotit ostatní karikaturistu, kterému pomáhala jeho žena? Dívejte se a zjistíte to společně s námi!


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

22. 1. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je další ze závodů seriálu...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

Titulka pro: Vyhrajte stavebnice LEGO®

Vyhrajte stavebnice LEGO®

Naučte své děti se hrou nejen bavit, ale také rozvíjet své dovednosti. K tomu jsou...

Titulka pro: Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je finální závod seriálu čtyřkolkových...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CO SE ZESNULÝM PEJSKEM

Holky, mám dotaz... Co se zesnulým pejskem? Pohřbít, nechat ...

KORÁLKY

Ahojky všem :) Měla bych dotaz... Máte někdo prosím ...

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz