Spolehlivé obranné prostředky pro vaše bezpečí

Bojíte se sama venku, když je tma? Většina z nás bojácných to řeší tak, že raději nikam samy nejdeme. Ale občas není zbytí. Připravujete se nějak na potencionální nebezpečí?

Titulka pro: Spolehlivé obranné prostředky pro vaše bezpečí
Další 2 fotografie v galerii

Vyrazit ven vždy připravena na potenciální nebezpečí vás skutečně může ochránit před případným útokem, neméně důležitá je ovšem i psychická stránka věci. S prostředky osobní ochrany se totiž budete cítit daleko bezpečněji.

 

Kvalitní pepřové spreje vás ochrání

Pepřové spreje jsou dlouhodobě velmi vyhledávané obranné prostředky, a to obzvláště mezi ženami. Tyto výrobky totiž patří mezi velice spolehlivé. Dokáží odradit všechny potenciální útočníky a dokonce i nebezpečná zvířata. Nabídka pepřových sprejů v současné době skýtá celou řadu spolehlivých produktů: proudové, mlhové, gelové či pěnové. A znáte sprejové svítilny? 

Náš tip: Hledáte-li skutečnou kvalitu, ale mezi rozličnými typy pepřových sprejů se neorientujete, můžeme vám doporučit velice účinný pepřový sprej KO JET. Ten patří k nejsilnějším obranným sprejům v ČR, a to díky obsahu 11 % účinné látky Oleoresin Capsicum. KO JET přitom používá i Policie České republiky!

Pepřový sprej KO JET

Pepřový sprej KO JET

 

 

Sprejové svítilny – sprej a světlo navíc

Již zmíněné sprejové svítilny nabízejí oproti běžným sprejům ještě něco navíc. Jak už samotný jejich název napovídá, jsou opatřeny světlem, takže vám v případné krizové situaci poskytnou spolehlivý zdroj světla pro lepší orientaci. Naprostá většina útoků se totiž odehrává za tmy a při použití pepřového spreje je nutné zamířit útočníkovi přesně na obličej. Stačí si tedy vybrat sprejovou svítilnu a budete mít v kabelce spolehlivého „ochránce“.

Náš tip: pokud bychom opět chtěli vybrat jeden konkrétní výrobek, musíme zvolit sprejovou svítilnu TORNADO, jež obsahuje dokonce 15 % Oleoresin Capsicum. V této oblasti byste zkrátka silnější prostředek osobní ochrany hledala jen těžko. Najdete ji třeba v e-shopu Branse.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Branse.cz
25. 4. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Já nenosím nic. Ale nedivím se, že mají lidé strach. Dnes nevíte, kdo vám může ublížit. Doba je skutečně zlá.

ODPOVĚDĚT

0

Ano, nosí pepřový sprej a teď jsem si objednala paralyzér. Jinak to nejde, z nepřízpusobivých tady máme strach. Už jsme od nich zažili přepadení, které skončilo v nemocnici.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

BĚHÁNÍ

Ahoj, já bych hrozně ráda začala chodit běhat, ale nějak se ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, jaké berete doplňky stravy v dnešní době? Co ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz