Staňte se farmářem díky kampani „U nás na farmě“ a soutěžte s Albertem o zajímavé ceny

Děti se mohou díky právě probíhající sběratelské kampani s názvem „U nás na farmě“ v Albertu stát malými farmáři.

Titulka pro: Staňte se farmářem díky kampani „U nás na farmě“ a soutěžte s Albertem  o zajímavé ceny
Zobrazit fotografii v galerii

Prostřednictvím ní se zábavnou formou dozvědí, jak se dostávají produkty vypěstované nebo vyrobené na farmě až na pulty obchodů. Záštitu nad kampaní převzalo Ministerstvo zemědělství České republiky. Zapojte se spolu se svými dětmi do soutěže o zajímavé ceny.

Kampaň „U nás na farmě“ děti seznamuje například s tím, jak to chodí na farmě během roku, která zvířata tam žijí, jak se vyrábí sýr nebo sklízí okurky. Také názorným způsobem ukazuje, jak se pěstuje ovoce a zelenina na farmách, ale také co vše je potřeba k chovu hospodářských zvířat.


Za nákupy v Albertu postavičky farmáře, zvířátek i farmářského vybavení

V průběhu celé kampaně získají zákazníci za každých 200 Kč nákupu a při nákupu partnerských produktů v prodejnách Albert jeden balíček s figurkami. V kompletní sbírce jich je celkem 24. Nechybí mezi nimi postavičky farmářky a farmáře, zvířata žijící na farmě a také nezbytná výbava pro její chod. Kartičky je možné sbírat až do 31. března nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách.


V Albertu rodiče pořídí pro své malé farmáře kromě figurek za nákupy i další doplňky. Jsou mezi nimi oboustranná hrací deska za 9,90 Kč, skládací farma pro úschovu jednotlivých figurek za 59,90 Kč a krásně ilustrovaná kniha s názvem „U nás na farmě“. Ta je na prodejnách Albert k dostání za 19,90 Kč. Kniha děti v osmi přehledných kapitolách nejen naučí, co vše je pro farmaření důležité a jak vypadá farmářův běžný den, ale také zabaví množstvím kvízů, her, hádanek a doplňovaček.


Kromě sbírání figurek a hraní na farmáře můžete zkusit štěstí v soutěži. Deset z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, vyhraje sadu doplňků. Mezi nimi je skládací farma, hrací deska, kartičky s figurkami a navíc poukázka na nákup v prodejnách Albert v hodnotě 100 Kč.


 

 

Nápovědu najdete například na webových stránkách farma.albert.cz. Více informací najdete i na facebookovém profilu Albert Česká republika.

 

Soutěž probíhá od 18. do 29. března 2015.

Foto: Albert
18. 3. 2015

Výherci:

Evininka
Ronnie
eyzger
Bury11
Kahomar
elain
146647
haro
miska22
miladkakub

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BATOH DO ŠKOLY

Dobrý den, sháním školní batoh pro dcerku, která je ve ...

INTIMNÍ HYGIENA

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přípravek na intimní ...

OŘÍŠKOVÁ MÁSLA

Dobrý večer, chtěla bych ochutnat oříšková másla, ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz