Startuje Velká superhra!

Velka superhra - to není jen tak nějaká hra, ale soutěžní vědomostní klání pro celou rodinu! Hraje se půl roku a co víc, vítěz si odnese hodnotné ceny: zájezd do Disneylandu pro celou rodinu, počítač pro tatínka, wellness pobyt pro maminku a k tomu ještě další zajímavé ceny od Nintenda.

Titulka pro: Startuje Velká superhra!
Zobrazit fotografii v galerii
Hra je určena pro pro šikovné děti ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče a odstartovala 18. června 2010, ale přihlásit se můžete kdykoli. Vítěz soutěže, který nasbírá nejvyšší počet bodů, bude vyhlášen v polovině prosince 2010. Body na soutěžním účtu můžete navíc využít k nákupu v katalogu na webových stránkách soutěže a díky nim tak ušetřit až 100 % z ceny vybraných produktů. Takže ve Velké superhře vyhrává úplně každý!
Vstupní branou do soutěže je webová stránka www.velkasuperhra.cz, kde se musíte zaregistrovat. Ihned poté získáte vlastní internetovou stránku s podrobnými informacemi o soutěži. Úkolem dětí je během soutěže získat co nejvíce bodů, které získají za správnou odpověď na soutěžní otázky. Součástí Velké superhry je letní tour po 13 lokalitách v České republice (například Aquapalace Praha, Vranovská přehrada, Nové Mlýny, Kamencové Jezero, Slapy, Vodní Ráj Jihlava), kde bude pro děti připraven celodenní zábavně-vzdělávací program a soutěže o spousty cen. Na jednotlivých zastávkách letní tour a dalších akcích můžete získat další soutěžní body.
Velká superhra vede děti zábavnou formou k získání nejrůznějších užitečných znalostí a dovedností a učí je trpělivosti a soustavné práci, která je motivována lákavou výhrou. Rodičům pak nabízí možnost aktivně trávit volný čas spolu s dětmi, kterým mohou při soutěži pomáhat a vést je ke správnému plnění úkolů. A co víc, společně strávený čas přinese rodičům i dětem spoustu příjemných chvil a nových zážitků.

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VAKUOVÁ PUMPA

Nemá tu prosím některá z vás zkušenost s vakuovou pumpou ? ...

VÝROČÍ

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

KORÁLKY

Ahoj holky, chci se zeptat. Docela ráda vyrábím náramky. ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz