Startuje Velká superhra!

Velka superhra - to není jen tak nějaká hra, ale soutěžní vědomostní klání pro celou rodinu! Hraje se půl roku a co víc, vítěz si odnese hodnotné ceny: zájezd do Disneylandu pro celou rodinu, počítač pro tatínka, wellness pobyt pro maminku a k tomu ještě další zajímavé ceny od Nintenda.

Titulka pro: Startuje Velká superhra!
Zobrazit fotografii v galerii
Hra je určena pro pro šikovné děti ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče a odstartovala 18. června 2010, ale přihlásit se můžete kdykoli. Vítěz soutěže, který nasbírá nejvyšší počet bodů, bude vyhlášen v polovině prosince 2010. Body na soutěžním účtu můžete navíc využít k nákupu v katalogu na webových stránkách soutěže a díky nim tak ušetřit až 100 % z ceny vybraných produktů. Takže ve Velké superhře vyhrává úplně každý!
Vstupní branou do soutěže je webová stránka www.velkasuperhra.cz, kde se musíte zaregistrovat. Ihned poté získáte vlastní internetovou stránku s podrobnými informacemi o soutěži. Úkolem dětí je během soutěže získat co nejvíce bodů, které získají za správnou odpověď na soutěžní otázky. Součástí Velké superhry je letní tour po 13 lokalitách v České republice (například Aquapalace Praha, Vranovská přehrada, Nové Mlýny, Kamencové Jezero, Slapy, Vodní Ráj Jihlava), kde bude pro děti připraven celodenní zábavně-vzdělávací program a soutěže o spousty cen. Na jednotlivých zastávkách letní tour a dalších akcích můžete získat další soutěžní body.
Velká superhra vede děti zábavnou formou k získání nejrůznějších užitečných znalostí a dovedností a učí je trpělivosti a soustavné práci, která je motivována lákavou výhrou. Rodičům pak nabízí možnost aktivně trávit volný čas spolu s dětmi, kterým mohou při soutěži pomáhat a vést je ke správnému plnění úkolů. A co víc, společně strávený čas přinese rodičům i dětem spoustu příjemných chvil a nových zážitků.

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz