Krása

Střídejte hodinky podle nálady

Sbírání kytiček

Hodinky jsou sice praktickým měřičem času, ale to neznamená, že je nemůžete měnit podle svých povinností a programu, podle zálib i nálady.

Proč se omezovat na jedny, když je na trhu tolik rozličných typů, materiálů a barev… Hodinky jsou navíc skvělým dárkem, kterým nikdy nic nezkazíte, stačí si jen všímat, jakou barvu má obdarovaný rád, jakým aktivitám se věnuje a jak chodí oblékaný. A co víc, bez problémů je můžete koupit na internetu. „Nejlépe se prodávají hodinky do 3 000 Kč. Jsou skvělé jako dárek, kterým se nelze netrefit, a čím dál víc lidí je zvyklých si hodinkami čas od času udělat radost jako módním doplňkem,“ popisuje Iveta Špačková, vedoucí oddělení Hodinky internetové nákupní galerie MALL.CZ.
 
K nejpopulárnějším hodinkám prodávaných v internetové galerii MALL.cz patří:
 hodinky SIlic

hodinky Silic

Silikonové hodinky Silic (389 Kč) – doslova za hubičku si můžete pořídit silikonové hodinky ION Analog od značky Silic. Analogový ciferník, váha 10 g a použití nedráždivého silikonu s příměsí polodrahokamu turmalínu jsou jen třemi z mnoha argumentů, proč se do veselých hodinek zamilovat. Vybírat můžete z mnoha barevných variant a definitivně vás přesvědčí cena

 
 Alessi Jak

Alessi Jak

Hodinky Alessi Jak (3 026 Kč) – pod klasickou značkou vytříbených designových věcí najdete i hodinky Alessi Jak navržené designérem Karimem Rashidem. Svěží kombinací bílé, oranžové a limetkově zelené si můžete  ozdobit zápěstí.

 
 Esprit Black Disco Houston

Esprit Black Disco Houston

Hodinky Esprit Black Disco Houston (2 550 Kč) – Esprit má pověst moderní a inovativní značky určené mladým lidem, kteří sledují aktuální módní trendy. Hodinky pak symbolizují zábavu a hravost, což potvrzuje i model z leštěné nerezové oceli Black Disco Houston v blyštivém designu pro všechny večírkové královny.

 
Hodinky Festina Ceramic (4 190 Kč) – Festina patří mezi klasické hodinářské značky založené ve Švýcarsku, a to již v roce 1902. S hodinkami Ceramic si pořizujete elegantní společenský model se šmrncem barevné hravosti. Tyto multifunkční hodinky mají ukazatel dne a data v týdnu, zobrazení 24hodinového režimu, to vše v pouzdru z ušlechtilé oceli v kombinaci s tvrzenou keramikou a polyuretanovým řemínkem.
 
Připravila: Šárka
Foto: MALL.cz
2. 12. 2010
 
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků