Soutěže

Sunar doporučuje zajímavá místa

Znáte to, často řešíte otázku, kam vyrazit s kamarádkou na kávu nebo na oběd, ale hledáte ten správný podnik, kde se zabaví i vaše děti. Nebo chcete vyrazit na výlet, ale chybí vám inspirace. Chcete vyzkoušet něco nového, ale zároveň prověřeného?

Právě proto vám přinášíme spolu se značkou Sunar projekt – Sunar doporučuje. Můžete nám poslat recenzi na prostory, kde jste byly spokojeny. Ať už je to restaurační zařízení, herny nebo hřiště. Těšit se budeme i na vaše tipy na zajímavé výlety.
 

Sušené mlíčko s kaší kukuřičné

Pět tipů vždy vybereme a vy, naše čtenářky, budete hlasovat, který tip se vám nejvíce líbí. Autorka vítězného tipu obdrží balíček s produkty od Sunaru, které se hodí pro její ratolest. Drobnější dárek dostanou všechny maminky, jejichž tip bude zveřejněn. Zároveň oceníme i nejaktivnější maminky v diskuzi.

Do listopadového kola nám své tipy posílejte do 11. listopadu 2011 na email redakce@mezizenami.cz. Připojte prosím fotografii daného místa nebo výletu. Jestliže žádnou takovou fotografii nemáte, pošlete svoji. Pokud se na vás tentokrát nedostane, sledujte další kola, třeba váš tip ještě zařadíme.


 

 

 

 

 

Informace o produktech Sunaru najdete na www.sunar.cz


 

 

Foto: Hero, archiv redakce

 

 

 

 

 

31. 10. 2011


 

Pokud jste nám nestihli poslat své tipy do listopadového kola, zašlete nám je do kola prosincového. Čekáme na vaše emaily do 10. 12. 2011.


Diskuze: příspěvků