Swingers party, zábava i životní styl

Každý z nás o swingers slyšel. Někdo o ní mluví, druzí přemýšlí o návštěvě a další ji vyzkoušeli. Mnohé z nás láká svojí nespoutaností a svobodou, přesto se jí bojíme. Inspirujeme se na různých erotických portálech a vytváříme si svou vlastní představu o swingers party.

Swingers party, zábava i životní styl
Zobrazit fotografii v galerii

Ne vždy je to však pravda. Skutečná swingers většinou není tak akční. Vše totiž záleží jen a jen na nás samotných.  


Swingers párty u nás 

U nás najdeme dostatek swingers klubů. Všechny mají své webové stránky včetně pravidel a fotografií vnitřních prostor pro své návštěvníky. Najdeme zde přehled akcí, kterých se můžeme zúčastnit a také pro koho jsou určeny. Pokud se vydáme na party, která je pro páry, nemusíme se bát většího množství samotných mužů. Naopak ženy, které sní o více mužích, mají možnost jít na party pro tyto účely určené. 


Účastníci swingers party jsou různí. Obyčejní lidé, kteří se chtějí uvolnit a utrhnout ze svých rodinných a pracovních povinností a odreagovat se. Starší páry, kteří mají odrostlé děti, a hledají společnou zábavu a rozptýlení. Mladí lidé nabírající zkušenosti. Cizinci, často přicházející jen ze zvědavosti a návštěvu swingers klubu berou jako součást své dovolené. A v neposlední řadě ředitelé firem s velmi atraktivním doprovodem. 


Jinou možností jsou soukromé akce. Na internetu se můžeme setkat s nabídkou webových stránek určených pro erotické seznamování. Najdeme zde velké množství párů hledajících jiný pár pro intimní sblížení, ženy toužících po bližším kontaktu s jinou ženou a další nepřeberné množství inzerátů. Pak už je jen na nás, koho budeme kontaktovat. 


Proč to (ne)zkusit? 

V první řadě jde o zpestření partnerského a sexuálního života. Zde je důležité říci, že pokud se partneři rozhodnou pro návštěvu swingers klubu, je důležité mít pevný vztah a narovinu si stanovit pravidla a zásady. Nikdy se nám nepodaří na swingers „dát dohromady vztah“ a snažit se zde něco vylepšit. Naopak, nutností je vzájemná důvěra, respekt a přání dopřát sobě i partnerovi sexuální zážitky. 


Můžeme zde uskutečnit svá sexuální přání. Prostředí a atmosféra v tomto místě nás strhne a pomůže nám odhodit zábrany, které můžeme mít v soukromí. Mnozí z nás o svých přáních neradi mluví. Proč je tedy rovnou nevyzkoušet? 


Naše touhy se mohou probudit až na samotném místě v centru dění. Martina, návštěvnice swingers klubu, říká: „Nikdy by mě nenapadlo, že by se mi mohly líbit ženy. Natožpak s nimi být v bližším intimním kontaktu. Nyní mám za sebou již několikátou návštěvu swingers klubu. Jsem bohatší o plno zážitků a zkušeností. Navázala jsem kontakt s několika ženami. Nic krásnějšího než vzájemné doteky s ženou zároveň při milování s partnerem neznám.“ 


Rozpaky a předsudky sem nepatří 

Přese všechny naše odhodlání můžeme mít předsudky, které nám brání odhodit zábrany. Při představě účasti na swingers party překvapivě nepřemýšlíme nad tím, kterou aktivitu bychom rádi vyzkoušeli. Často nám v mysli vyvstanou otázky: „Budu se jim líbit?“ „Nejsem moc tlustá?“ „Nebude vidět můj větší zadeček?“ „Budu umět nosit erotické prádlo?“ „Nebude tam moc světla?“ Odpověď je jen jedna: „ Nejde o super postavu. Jde o to, si to užít.“ Se zbytkem věcí si nemusíme dělat hlavu. Erotické prádlo zde není nutností. Můžeme si jej obléci, ale klasickým oděvem je ručník omotaný kolem těla. V pokojích je spíše přítmí, které nenarušuje atmosféru. 


Dobře, rozhodli jsme se jít. Jak tedy probíhá večer ve swingers klubu? 

Na klasické akce není potřeba rezervace. Vhodné je přijít v danou dobu. Pokud jde o naši první návštěvu, budeme provedeni klubem. Kromě příjemně eroticky laděných pokojů nám personál ukáže sprchy a šatny. Začátek večera pak probíhá ve společenské místnosti, kde většina dvojic po sobě pokukuje a hledá potenciální pár pro pozdější dobu. Případně můžeme být již předem domluveni, čímž odpadne nejistota, zda najdeme vhodný sexuálně přitažlivý protějšek. Později večer se lidé postupně přesunují do ložnic. Předtím si dají sprchu, a jak už bylo napsáno, do pokojů pak přicházejí s ručníkem omotaným kolem těla. Co se bude dít dál, je již zcela na nás. Můžeme se přidat k jinému páru nebo si vybereme místo, které nám bude vyhovovat. Zda budeme opětovat dotyky jiných lidí, je na nás. 


Bezpečnost na prvním místě 

Romana, 35 let: „Při první návštěvě jsem měla strach z mnoha věcí, především však z přenosu pohlavních chorob. Nebylo to však namístě. Všichni zde dodržují hygienu a používání všudypřítomných kondomů je pravidlem. Je zakázáno fotit nebo natáčet. Nikdo se o to také nepokoušel.“ 


Swingers není jen „skupinový sex“ 

Podstatnou roli zde hraje sexuální přitažlivost a vědomí, že do všeho vstupujeme dobrovolně a na základě vlastní žádosti či touhy. Neznamená to mít automaticky sex s ostatními. Mohu si vybírat i odmítnout. NE je odpověď, která se zde bere vážně. Můžeme být jen s partnerem a využívat atmosféru klubu ke svému vlastnímu vzrušení. Můžeme pozorovat a při další návštěvě se třeba rozhodneme k odvážnějšímu kroku. Vše je o našem vlastním rozhodnutí.


Připravila: Kateřina

Foto: Thinkstock

DISKUZE K ČLÁNKU

1

pro někoho užitečný článek a pro někoho tyto informace nejsou

ODPOVĚDĚT

2

tak toto by pro mě nebylo,byla jsem vychovaná velice přísně a stud i ostych ve mě stále zůstává

ODPOVĚDĚT

2

Přesně tak...byly jsme jinak vychované a už se nezměníme...

ODPOVĚDĚT

2

souhlasím

ODPOVĚDĚT

3

co na tento článek napsat?Je to každého věc.Je to možná i zpestření ale musejí chtít oba a myslím si že nesmějí na sebe žálit a po tom si si vyčítat.

ODPOVĚDĚT

2

Souhlasím, je to každého věc, mě by to vadilo.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (6 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Sex z hlediska čínské kosmologie

Sex z hlediska čínské kosmologie

Proč je sex tak oblíbené téma?

Titulka pro: 7x o sexu: na co si (ne)dávat pozor?

7x o sexu: na co si (ne)dávat pozor?

Sex je u mnoha párů „věcí, o které se raději nemluví“. Právě nedostatek komunikace je...

Pozor na rutinní sex: Jaké jsou hlavní signály stereotypu Foto: Pixabay

Pozor na rutinní sex: Jaké jsou hlavní signály stereotypu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu seznamky...

Sex koučing, osobní rozvoj

Sex koučing, osobní rozvoj

Mgr. Julie Poupětová

Titulka pro: Miláčku, dnes je středa

Miláčku, dnes je středa

Většina partnerských dvojic má v milostném životě svůj zaběhnutý pořádek. Najdou se i takové, co...

Aktuální studie: Sex a intimnosti ve vyšším věku přispívají ke šťastnějšímu životu.

Aktuální studie: Sex a intimnosti ve vyšším věku přispívají ke šťastnějšímu životu.

Přestože je sex seniorů v mnoha společnostech tabuizován a lidé nad 60 let jsou často...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Nemáte někdo zkušenost s tímhle eshopem ...

BATOH

Vybírám batoh, kde jste kupovali?

DĚTSKÝ BATOH

Kde jste sehnali kvalitní dětský batoh? Sdílejte tipy na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz