Syoss World Stylists' Selection

Od Londýna přes Paříž, Tokio až po Los Angeles – odborníci na vlasovou kos-metiku značky Syoss prošli špičkové světové kadeřnické salóny, aby zjistili, jaké trendy v barvení vlasů budou vládnout této sezoně. Na základě těchto zjiš-tění rozšířili kolekci Syoss World Stylists' Selection o čtyři nové úchvatné a moderní odstíny.

Titulka pro: Syoss World Stylists' Selection

Od Londýna přes Paříž, Tokio až po Los Angeles – odborníci na vlasovou kos-metiku značky Syoss prošli špičkové světové kadeřnické salóny, aby zjistili, jaké trendy v barvení vlasů budou vládnout této sezoně. Na základě těchto zjiš-tění rozšířili kolekci Syoss World Stylists' Selection o čtyři nové úchvatné
a moderní odstíny.


- Platinová blond dominuje všem módním přehlídkám po celém světě – a trend jasných a zářivých plavých hollywoodských odstínů, které se tak skvěle vyjímají na červeném ko-berci, je dokonale zachycen v Syoss World Stylists' Selection Los Angeles Blonde.


- Černá se vrací! Trend nádherně lesklých a zářivých černých účesů, jehož jsme si vloni poprvé všimli v Londýně a Miláně, se tuto sezónu bezpochyby vrací. Syoss World Sty-lists' Selection Tokyo Black přináší luxusní a elegantní tmavý vzhled, díky němuž budou vlasy každé ženy zářit intenzivní a dlouhotrvající vitalitou.


- Volá Londýn! – a přináší výrazný červený odstín Syoss World Stylists' Selection Lon-don Red zachycující vášeň pro žhavé rudé barvy s měděnými tóny, které oběhly celou zeměkouli.


- V neposlední řadě nelze mezi největšími současnými trendy barev na vlasy opominout ani překrásnou hnědou. Celebrity jako španělská herečka Penelope Cruz a popová hvězda Cheryl Cole přivádějí temperamentní brunetky zpět do záře reflektorů.

Díky Syoss World Stylists' Selection Paris Brown si můžete dopřát fascinující hnědé odstíny s teplými červenými podtóny, které ženám na celém světě dodají lesk středomořské elegance.

Nová kolekce Syoss World Stylists' Selection přináší módní a profesionální barvy na vlasy za úžasnou cenu 125,90 Kč, kterou si může dovolit kterákoli žena a každý den se tak cítit, jako by právě vyšla z kadeřnického salónu.

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

15.4. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SLADKÉ ALE ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Jak řešíte, když dostanete chuť na sladké, ale kvůli ...

PRALINKY

Prosím pěkně .. potřebovala bych doporučení na kvalitní ...

EROTICKÝ ESHOP

Zdravíčko, prosím vás, jakým způsobem tady ty eshopy ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz