Tarotový výklad ma měsíc červen

Zajímá vás, co vám na měsíc červen předpovídají karty?

Titulka pro: Tarotový výklad ma měsíc červen
Zobrazit fotografii v galerii

Vrch Vladař jako krajinná dominanta Žluticka hraje velmi důležitou roli již od středověku. Leží v nadmořské výšce 693 m n. m na pravém břehu řeky Střely. Na vrchu této stolové hory se nacházelo pravěké sídliště zhruba z období 1. tisíciletí před n. l. V době vrcholné doby faraónů se na Vladaři budovalo jedno z největších opevnění v ČR. Opevnění o rozloze cca 120 ha opevněné cca 20 km opevnění a valů, podle archeologů to byl svou rozlohou a významem takový Pražský hrad pravěku.

Podle Pavla Kozáka (Tajemná místa Plzeňska) je zde několik energetických bodů, ale sídlí zde tako elementálové, a jiní, kteří se starají o to, aby se toto místo příliš nenavštěvovalo a lidé zde netrávili příliš dlouhou dobu. „Je to jejich svět uprostřed naší civilizace a není dovoleno jim ho brát.“ Také my jsme našli několik popisovaných míst na Vladaři a hledajíce jezírko jsme byli doslova vykopnuti zase zpět. Podívej se, ale brzy zase maž domů. Přečtěte si výklad z tohoto více než tajemného místa na červen a zjistěte, co vzkazuje přímo vám:

Beran – 2 pentaklů

Tento měsíc si můžete dopřát klid. Nejde ani tak o to vyjet si na dovolenou nebo nic nedělat, ale spíše o životní náhled. Ne všechno je dobré rozhodovat hned, ne všechno je dobré hrotit a hnát do extrému. Tento měsíc si můžete dovolit být nad věcí, nehnat se do řešení a nechat věci plynout samy od sebe. Podvolte se toku událostí a snažte se do něj příliš nezasahovat. Lehkost je lekcí tohoto měsíce.

Býk – 7 mečů

Tento měsíc si dávejte pozor na to, co se kolem vás děje. Je možné, že není vše úplně čisté, že se kolem vás mohou tak trochu stahovat mračna. Držte si víceméně odstup a snažte se číst mezi řádky. Můžete tak předejít mnohým komplikacím.

Blíženci – 6 pohárů

Nedivte se, když se tento měsíc nebudete moci pohnout kupředu. Zřejmě je teď důležitější vyřešit si věci z minulosti, uzavřít staré rány a vyjasnit si to, co bylo a nevěnovat se přímo své budoucnosti. Nebojte se tedy udělat spíše krok zpátky, abyste se dostali dopředu.

Rak – Páže mečů

Tento měsíc buďte ve střehu. Vaše obvyklá citlivost a snaha druhé pochopit se nebude příliš hodit. Mějte spíše nabroušený jazyk a připravené argumenty a snažte se zachovat chladnou hlavu. Tak můžete nejen dojít ke svému cíli, ale také někomu pomoct.

Lev – 6 holí

Tento měsíc s vámi asi nebude k vydržení. Něco se vám povede, zažijete úspěch a vaše sebevědomí se zase o kousek pozvedne. Užijte si tuto chvíli a važte se chvály ostatních. Buďte vděční za jejich obdiv, nemusí trvat navždy.

Panna – 4 holí

Prázdniny sice ještě čekají za dveřmi, ale vy už si takové malé můžete udělat. Dopřejte se radost a uvolnění, snažte se užít si každou volnou chvilku k načerpání sil, které se budou už brzy hodit. Neberte problémy až tak vážně, ještě se nikdy nestalo, aby něco nějak nedopadlo.

Váhy – 7 pentaklů

Tento měsíc budete pro vás zkouškou trpělivosti. Věci asi nepůjdou tak snadno, jak by měly, něco se trochu zkomplikuje a zpomalí. Ale nevěšte hlavu, jde jen o to počkat na vhodnou chvíli a uvědomit si skutečnou hodnotu času.

Štír – 3 holí

Tento měsíc máte výbornou možnost naplánovat si budoucnost podle svých představ. Je nejvyšší čas se zamyslet nad tím, co byste vlastně od života chtěli, a kam máte namířeno. Jakmile si to uvědomíte v hlavně, může se to stát i ve skutečnosti.

Střelec – 9 pohárů

Tento měsíc si můžete dopřát trochu radosti. Uvědomte si, co všechno už máte, čeho jste dosáhli, co je vaše pýcha. Co sami umíte a co můžete učit i ostatní. Vychutnejte si tento okamžik a usmějte se. To je celý úkol tohoto měsíce. Nic víc, ale nic míň, než si uvědomit svou hodnotu a začít si vážit sama sebe.

Kozoroh – 9 holí

Tento měsíc možná budete trochu víc uzavření a konvenční než obvykle. Jste sevřeni ve svých představách a úzkostlivě se je bojíte opustit. Snažte se trochu uvolnit, zapomenout na všechny starosti, které vás už bolet nemusí a hleďte do budoucna s trochu větší lehkostí a radostí.

Vodnář – Měsíc

I jindy otevřeného a nezávislého vodnáře, který má o všem přehled, může potkat chvíle, kdy si neví rady a není si jistý tím, co dělá. Tento měsíc možná budete mít trochu zastřenou mysl a sklon podléhat představám, které úplně nepodléhají realitě. Zkuste toho využít spíše konstruktivně, mějte fantazii a představivost, ale nepodléhejte jí natolik, aby vás ovládla.

Ryby – Císařovna

Tento měsíc zde buďte spíše pro druhé. Jste úžasní, milí a nápomocní, tak si vaši krásnou duši nenechávejte pro sebe, ale dělte se o ní s ostatními. Uvidíte, jak to ocení a jak vám budou vděční.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na http://www.tarot-plzen.cz

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
4. 6. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz