Volný čas

Tarotový výklad na březen

Nedaleko Plzně leží jeden z nejstarších hradů v Čechách a jediný hrad, tedy jeho zřícenina, na území města Plzně. Místo samo je velmi staré. Vykopávky, které se zde našly, pocházejí už z eneolitu a dokládají existenci pohřebiště. Další nálezy svědčí o tom, že zde Kelti měli hradiště chráněné valy. Litice jsou jednou z nejstarších vesnic na Plzeňsku, a proto si uchovaly značnou pozitivní i negativní energii. Právě odtud pochází výklad na měsíc březen.

Beran – Rytíř pohárů
Tento měsíc bude poklidný a příjemný. Budete otevření a milí a budete vytvářet také milou atmosféru. Lidé kolem vás za to budou rádi a ochotně to přijmou a využijí. Snažte se nic příliš neřešit a oddejte se radostem a láskám ve vašem životě.

Býk – 9. Poustevník
Tento měsíc prožijete možná o trochu víc sami, za to však o hodně víc samostatně. Snažte se být zodpovědní především sami k sobě a nedělejte nic proti své vůli. Pokud k tomu budete potřebovat izolaci, nebojte se jí, bude se vám hodit.

Blíženci – Páže pentaklů
Tento měsíc buďte praktičtí a pragmatičtí. Dívejte se kolem sebe a sledujte, jaké příležitosti se vám nabízí a co je nyní vhodné dělat. Nebuďte líní, ale snažte se vzít za práci tak, aby se vám později tyto zkušenosti hodily.

Rak – Král pohárů
Tento měsíc buďte citliví a vnímaví. Ve vašich citech leží velká síla. Ta by měla o všem rozhodovat, i když váš rozum říká něco jiného. O své srdce se můžete opřít, a tak to využijte ke svému prospěchu.

Lev – 19. Slunce
Čeká vás hezký a slunný měsíc plný radostí a příjemných okamžiků. Buďte otevření všem a všemu, radujte se a dělejte věci, které máte rádi. Vaše královská povaha bude ozářena slunečnými dny tohoto měsíce, a to může být klidně zataženo.

Panna – 20. Soud
Tento měsíc nebude jen tak. Budete se muset vypořádat se starými hříchy a nedodělanými úkoly. Síly na to máte dost, tak se jen odhodlat a směle vykročit. Co nyní uzavřete, už zůstane zavřené.

Váhy – 1. Mág
Tento měsíc budete okouzlující, schopní a rozhodní. Všem můžete ukázat, co ve vás vězí a něco z toho vytěžit. Nebojte se, najděte své ztracené sebevědomí a buďte odvážní a smělí. Drzost se nyní vyplatí.

Štír – 7 mečů
Upřímnost a férovost je teď na pořadu dne. Nelžete, nevymýšlejte si a neberte si, co vám nepatří. Jedině tak můžete tento měsíc někam dojít bez úhony a s čistým štítem. Nenechte se zmást a jděte poctivě za tím, co je pro vás nejlepší.

Střelec – 12. Viselec
Možná jste tento měsíc uvízli v nějakém bludném kruhu nebo se něco dostalo na mrtvý bod. Ať už je to jen rutina nebo krize středního věku, neberte to na lehkou váhu a snažte se z toho co nejdříve dostat ven. Někdy pomůže jen změna pohledu.

Kozoroh – 4 mečů
Přestože ještě nejsou prázdniny, vy máte nyní možnost si takové malé udělat. Odpočiňte si a pokud si nemůžete vzít přímo dovolenou, dejte si alespoň takovou malou pauzu. Neřešte důležité věci a prostě tak trochu vypněte mozek.

Vodnář – Královna holí
Tento měsíc budete mít energie na rozdávání. Pracujte, tvořte, dělejte si pořádek ve věcech a vnášejte elán do zaběhlých kolejí. Srší z vás oheň, tak ho využijte konstruktivně a nenechte se jím ovládnout.

Ryby – 8 pohárů
Tento měsíc může být plný změn, a to i těch nepříjemných. Nevyhýbejte se jim a pokud uznáte, že jsou nutné, tak do nich jděte naplno. V nejhorším případě se vyplačte a těšte se na to, co  po tom všem přijde hezkého.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Autor: Anna Bechná, http://www.tarot-plzen.cz
Foto: Anna Bechná
1. 3. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků