Tarotový výklad na červenec

Nedaleko Žihle v blízkém lese je velké množství balvanů a viklanů, které vyzařují větší nebo menší množství energie. Jeden z největších, a podle psychotronika Pavla Kozáka nejsilnější kámen, se jmenuje Bába a energie u něj je o 300 % větší než normál a je to skutečně kouzelné místo. Jde o přírodní aktilit a vyzařuje běžně tolik, co jiné sestavy při obřadech. Spojení se zemí je možné navázat kdekoliv okolo balvanu. Právě odtud je tento výklad na měsíc červenec.

Titulka pro: Tarotový výklad na červenec
Zobrazit fotografii v galerii

Beran – 5 mečů
Tento měsíc mějte oči otevřené. Může kolem vás být nějaká negativní energie, buď vám někdo nepřeje, nebo jsou proti vám namířené okolnosti. V každém případě dávejte pozor a nikomu příliš nevěřte. Pozor na investice nebo slepou důvěru, když ale budete o krok napřed, můžete všemu předejít.

Býk – Král pentaklů
Tento měsíc se snažte pracovat a to především tak, abyste viděli výsledky. Jste silní a schopní a mělo by to být vidět především na vaší práci. Neberte nic, co se bude dít, na lehkou váhu, buďte zodpovědní a snažte se ke spokojenosti všech, tak jako to děláte vždycky.

Blíženci – 8 holí
Tento měsíc půjde možná vše trochu rychleji, než jste zvyklí, a nebo byste se o to sami měli přičinit. O ničem příliš dlouho nepřemýšlejte, vždy vyberte to první, co vám přijde na mysl, a nelekejte se, pokud to rychle nabere na obrátkách. Je to svěží vítr, který potřebujete.

Rak – Královna holí
Zahoďte obvyklou citlivost a empatii, neohlížejte se tolik na druhé. Buďte takoví, jací chcete být a prosazujte si to, co chcete mít. Snažte se posílit si sebevědomí a jít za svými ambicemi bez ohledů na vše ostatní. Trochu ohně tentokrát vašemu vodnímu znamení neuškodí.

Lev – 15. ďábel
Tento měsíc se držte spíše zpátky. Vaše obvyklá snaha o manipulaci a touha být středem pozornosti by se nemusela vyplatit. Dávejte pozor i na to, co říkáte, abyste nevtáhli někoho do něčeho, co on sám nechce, a aby vám to později nevyčítal. Zkrátka tentokrát se snažte nechat lidi kolem sebe trochu dýchat, pak to budou dělat i oni vůči vám.

Panna – 6. milenci
Červenec pro vás může být skutečně krásný měsíc, protože půjde hlavně o vztahy. Pokud vztah máte, vneste do něj něco krásného a hezkého, probuďte v něm opět touhu a vášeň a udělejte si tím radost. Pokud nemáte, dívejte se kolem sebe a mějte oči a srdce otevřené, můžete zavadit o někoho, kdo vám bude více než milý. Láska je téma číslo jedna.

Váhy – 1. mág
Konec nerozhodnosti, konec váhání. Jste schopní, šikovní a chytří. Opakujte si to a chovejte se podle toho, aby o tom ostatní také věděli a podle toho s vámi jednali. Vše řešte raději hned, abyste o tom zbytečně nepřemýšleli a nepochybovali. Ukažte okolí, že na to máte.

Štír – 9 holí
Cítíte se nejistí a zranění. Otázkou však není, kdo nebo co bylo původem tohoto trápení, ale jak z toho ven. Neutápějte se ve svých zoufalstvích, tím se jich nezbavíte. Raději vymýšlejte, jak se znovu dostat do života a jak těmto starostem čelit. Máte kolem sebe mnoho lidí, kteří vám s tím rádi pomohou, jen se otevřít.

Střelec – Královna pentaklů
Úkolem tohoto měsíce je zachovat klid. Buďte praktičtí a činorodí. Dělejte věci, které mají smysl a jejichž výsledky jsou vidět. Důležité je to, na co si můžete sáhnout, proto je lepší raději vzít vrabce v hrsti a využijte ho, než čekat na holuba na střeše. Můžete si tím vybudovat základnu pro další činy.

Kozoroh – 3 holí
Snažte se, aby vše, co děláte, mělo smysl a význam do budoucna. Dlouhodobé plánování je vaše parketa, proto si pěstujte svou budoucnost už teď. Myslete na zadní kolečka a tomu přizpůsobte současné jednání. Není dobré podléhat náladám nebo emocím a něco odsuzovat dopředu, protože se to později může dobře hodit.

Vodnář – 2 pohárů
Tento měsíc se snažte nebýt sami. Ať už by ten druhý měl být pes, kamarád nebo syn, a ať už budete dělat cokoliv, nedělejte to sami. Je důležité najít pomocníka a spojit se vždy s tím pravým, tak můžete budovat vlastní schopnosti a potenciál.

Ryby – 2 holí
Tento měsíc budete ještě víc nanicovatí a neutrální než obvykle. Nepodlehněte tomu a snažte se nad tím zvítězit. I obyčejná lenost nebo nechuť může přinést velmi negativní důsledky. Vzchopte se a nenechte si ujít šanci jen proto, že se vám nechce právě teď zvednout ruku.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na http://www.tarot-plzen.cz.

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
1. 7. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz