Volný čas

Tarotový výklad na červenec

Sbírání kytiček

Nedaleko Žihle v blízkém lese je velké množství balvanů a viklanů, které vyzařují větší nebo menší množství energie. Jeden z největších, a podle psychotronika Pavla Kozáka nejsilnější kámen, se jmenuje Bába a energie u něj je o 300 % větší než normál a je to skutečně kouzelné místo. Jde o přírodní aktilit a vyzařuje běžně tolik, co jiné sestavy při obřadech. Spojení se zemí je možné navázat kdekoliv okolo balvanu.
Právě odtud je tento výklad na měsíc červenec.

Beran – 5 mečů
Tento měsíc mějte oči otevřené. Může kolem vás být nějaká negativní energie, buď vám někdo nepřeje, nebo jsou proti vám namířené okolnosti. V každém případě dávejte pozor a nikomu příliš nevěřte. Pozor na investice nebo slepou důvěru, když ale budete o krok napřed, můžete všemu předejít.

Býk – Král pentaklů
Tento měsíc se snažte pracovat a to především tak, abyste viděli výsledky. Jste silní a schopní a mělo by to být vidět především na vaší práci. Neberte nic, co se bude dít, na lehkou váhu, buďte zodpovědní a snažte se ke spokojenosti všech, tak jako to děláte vždycky.

Blíženci – 8 holí
Tento měsíc půjde možná vše trochu rychleji, než jste zvyklí, a nebo byste se o to sami měli přičinit. O ničem příliš dlouho nepřemýšlejte, vždy vyberte to první, co vám přijde na mysl, a nelekejte se, pokud to rychle nabere na obrátkách. Je to svěží vítr, který potřebujete.

Rak – Královna holí
Zahoďte obvyklou citlivost a empatii, neohlížejte se tolik na druhé. Buďte takoví, jací chcete být a prosazujte si to, co chcete mít. Snažte se posílit si sebevědomí a jít za svými ambicemi bez ohledů na vše ostatní. Trochu ohně tentokrát vašemu vodnímu znamení neuškodí.

Lev – 15. ďábel
Tento měsíc se držte spíše zpátky. Vaše obvyklá snaha o manipulaci a touha být středem pozornosti by se nemusela vyplatit. Dávejte pozor i na to, co říkáte, abyste nevtáhli někoho do něčeho, co on sám nechce, a aby vám to později nevyčítal. Zkrátka tentokrát se snažte nechat lidi kolem sebe trochu dýchat, pak to budou dělat i oni vůči vám.

Panna – 6. milenci
Červenec pro vás může být skutečně krásný měsíc, protože půjde hlavně o vztahy. Pokud vztah máte, vneste do něj něco krásného a hezkého, probuďte v něm opět touhu a vášeň a udělejte si tím radost. Pokud nemáte, dívejte se kolem sebe a mějte oči a srdce otevřené, můžete zavadit o někoho, kdo vám bude více než milý. Láska je téma číslo jedna.

Váhy – 1. mág
Konec nerozhodnosti, konec váhání. Jste schopní, šikovní a chytří. Opakujte si to a chovejte se podle toho, aby o tom ostatní také věděli a podle toho s vámi jednali. Vše řešte raději hned, abyste o tom zbytečně nepřemýšleli a nepochybovali. Ukažte okolí, že na to máte.

Štír – 9 holí
Cítíte se nejistí a zranění. Otázkou však není, kdo nebo co bylo původem tohoto trápení, ale jak z toho ven. Neutápějte se ve svých zoufalstvích, tím se jich nezbavíte. Raději vymýšlejte, jak se znovu dostat do života a jak těmto starostem čelit. Máte kolem sebe mnoho lidí, kteří vám s tím rádi pomohou, jen se otevřít.

Střelec – Královna pentaklů
Úkolem tohoto měsíce je zachovat klid. Buďte praktičtí a činorodí. Dělejte věci, které mají smysl a jejichž výsledky jsou vidět. Důležité je to, na co si můžete sáhnout, proto je lepší raději vzít vrabce v hrsti a využijte ho, než čekat na holuba na střeše. Můžete si tím vybudovat základnu pro další činy.

Kozoroh – 3 holí
Snažte se, aby vše, co děláte, mělo smysl a význam do budoucna. Dlouhodobé plánování je vaše parketa, proto si pěstujte svou budoucnost už teď. Myslete na zadní kolečka a tomu přizpůsobte současné jednání. Není dobré podléhat náladám nebo emocím a něco odsuzovat dopředu, protože se to později může dobře hodit.

Vodnář – 2 pohárů
Tento měsíc se snažte nebýt sami. Ať už by ten druhý měl být pes, kamarád nebo syn, a ať už budete dělat cokoliv, nedělejte to sami. Je důležité najít pomocníka a spojit se vždy s tím pravým, tak můžete budovat vlastní schopnosti a potenciál.

Ryby – 2 holí
Tento měsíc budete ještě víc nanicovatí a neutrální než obvykle. Nepodlehněte tomu a snažte se nad tím zvítězit. I obyčejná lenost nebo nechuť může přinést velmi negativní důsledky. Vzchopte se a nenechte si ujít šanci jen proto, že se vám nechce právě teď zvednout ruku.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na http://www.tarot-plzen.cz.

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
1. 7. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků