Tarotový výklad na duben

Vedle Žižkovského vysílače v Praze leží starobylý židovský hřbitov, na kterém se dnes už nepohřbívá. Byl založen v roce 1680 jako morové pohřebiště pražské židovské obce. Bylo zde pohřbeno na 40 000 osob, mezi nimi řada významných rabínů a učenců. Podle některých legend je možné, že právě zde je uložen slavný Golem, který se dosud nenašel. Tady byl vyložen tarotový výklad karet na duben.

Titulka pro: Tarotový výklad na duben
Zobrazit fotografii v galerii

Beran - 6 pohárů
Tento měsíc vás zřejmě nebude nic posouvat dopředu, alespoň ne tolik, jak jste zvyklí. Je čas zpomalit, ohlédnout se, trochu si i odpočinout a načerpat nové síly do budoucna. Podívejte se zpět, zda tam neuvidíte něco, co by vám mohlo pomoci i v cestě dopředu. Nesnažte se mířit tolik vysoko, není na to vhodná doba.

Býk – 10. kolo života
Velké změny a novinky naplní váš život. Nic není nemožné a nic není jisté. Jsou věci, které přijdou, i když se jim budete zuřivě bránit, a jsou věci, které se neobjeví, i když se o ně budete strašně snažit. Smiřte se s tím a zkuste vynaložit svou sílu spíše na reakci na tyto změny než na boj proti nim.

Blíženci - Eso pentaklů
Kolem sebe máte mnoho možností a příležitostí. Stačí si je jen vzít a prakticky je použít. Mějte oči otevřené a sledujte, co je kolem vás a co se s tím dá dělat. Jste šikovní, pracovití a vynalézaví, tak to vše zužitkujte v něco konkrétního.

Rak – Eso mečů
Tento měsíc si snažte udržet čistou hlavu a nepodlehnout žádné iluzi. Jasné představy a upřímná slova vám mohou hodně dát. Rozhodnutí dělejte rychle a rázně tak, jak vám to připadá nejlepší. Vytyčte si směr, zvolte vhodný cíl a jděte si za ním. Jen nezapomeňte naplánovat i varianty B.

Lev – 3. císařovna
Tento měsíc budete zářit a okouzlovat všechny kolem. Vaše duše i zevnějšek bude nějak hezčí a vy si toho budete vědomi. Využijte to k praktickým věcem, podílejte se na chodu rodiny a domácnosti a snažte se v tom najít část svého života.

Panna – 7 mečů
Dívejte se kolem sebe a sledujte, jak to s vámi ostatní myslí. Je možné, že narazíte na lži a klamy, že potkáte podvodníky a zloděje. Buďte o krok před nimi a nenechte si od nich ublížit. Mějte ale na paměti, že čestnost a férovost se čeká i od vás.

Váhy – 15. ďábel
I když přesně občas nevíte, kdo vlastně jste a co chcete, buďte sami sebou. Tak jste nerozhodní a váhaví. No a co? Nenechte si to vyčítat, nenechte si do toho mluvit, buďte takoví, jací jste a nenechte se nikým ovládat. Nezapomeňte ale, že ten pomyslný manipulátor a svůdce může bydlet i ve vaší duši.

Štír – 2 pohárů
Dost bylo samoty, dost bylo rozumu. Pro další konání a jednání je třeba se s někým spojit. Nebuďte už na své úkoly a rozhodnutí sami, najděte si někoho, komu se můžete svěřit a kdo vám může pomoci. Uvědomte si, že pomoc občas skutečně potřebujete a nebojte se o ni říct. Jistě zjistíte, že už někdo připravený čeká.

Střelec – 4 holí
Nastal čas klidu a radosti. Nedělejte žádná zásadní rozhodnutí a pokud budete muset, snažte se o lehkost a nadhled. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Vyjděte ven, bavte se, odpočívejte a dělejte si radost. Přišel příjemný měsíc.

Kozoroh – 3 mečů
V životě se často stane, že ne všechno dopadne tak, jak jste chtěli. Nemůžete všechno ovládat a do všeho zasahovat. Něco se děje nezávisle na vás. A i když je to nepříjemné zjištění a může to i bolet, nedá se s tím nic jiného dělat než se s tím smířit a pokračovat dál bez toho. Najít ve zklamání v druhém vlastní podíl viny je první krok, jak se z toho dostat ven.

Vodnář – 4 pentaklů
Přestože obvykle usilujete o volnost a nové věci do života, tento měsíc můžete mít pocit, že žádné nepřichází a že se nic nového neděje. Nezoufejte a nesnažte se za každou cenu o dynamiku a rychlost. Zkuste si spíše uvědomit, zda nesedíte na pramenu a zda si nehybnost nezpůsobujete tak trochu sami.

Ryby – 20. soud
Tento měsíc nebude jen tak. Možná budete muset řešit mnoho věcí, do kterých se vám nebude chtít, možná se budete muset prát s úkoly a povinnostmi, které budou náročné. Každopádně neberte nic na lehkou váhu a buďte zodpovědní za to, co děláte. Až se nakonec vyčistí vzduch, bude se lépe dýchat všem.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Autor. Anna Bechná, http://www.tarot-plzen.cz
Foto: Anna Bechná
1. 4. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz