Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají tarotové karty?

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben
Zobrazit fotografii v galerii

Kaplička sv. Barbory stojí u Chocenické lhoty. Ta byla patronkou horníků, slévačů, zvoníků a kovářů. Tato kaple byla postavena v 17. století, a její pramen nezamrzá ani v nejtužších mrazech. Jeho voda má prý léčivé účinky, navrací zrak lidem i zvířatům.

Tento měsíc máte velkou šanci potkat opravdu velký cit. Ať už ho najdete v partnerovi nebo manželce, v kamarádech nebo domácím mazlíčkovi, na tom nezáleží. Ale někde poblíž je mocný zdroj krásné energie, kterou můžete využít a která vám může otevřít srdce. Stačí se jen dívat.

Býk - Mág
Nyní můžete opravdu zazářit. Využijte všechny své schopnosti a dovednosti, a pokud je správně odprezentujete, můžete s nimi hodně vydělat. Ukažte všem, co ve vás vězí a sklidíte velký úspěch. Nebojte se být sami sebou!

Blíženci - 10 holí
Možná toho na vás bude tento měsíc trochu moc, možná se budete cítit zavaleni vším, co je kolem vás a nebudete to stíhat. Vždy v takové chvíli, kdy se budete cítit pod tlakem, se zastavte a počítejte do deseti. Možná zjistíte, že toho není tolik nebo najdete někoho, kdo vám s tím pomůže. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří.

Rak - Královna pohárů
Tento měsíc se snažte být trochu nad věcí. Přehnaná citlivost vám může ublížit víc, než si myslíte, byť je dobře míněná. Zůstaňte nohama na zemi, a snažte si věci tolik nepřipouštět, nebuďte vztahovační a přecitlivělí. Jste silnější, než si myslíte.

Lev - 6 holí
Tento měsíc to s vámi nebudou mít lidé okolo vás jednoduché. Váš přirozený temperament a síla osobnosti, vaše ego a královské chování tento měsíc vygraduje a přinese sice ovoce, ale může otrávit hodně lidí okolo vás, kteří vašich kvalit nedosahují. Berte na ně trochu ohledy.

Panna - Milenci
Začalo jaro, teplo a slunce přeje lásce a radosti, a vy se mu můžete otevřít a vnést ho do svého života. Zapomeňte na konvence a tradice, zapomeňte na normy a na to, co je správné a otevřete se životu, berte ho takový jaký je.

Váhy - Král holí
Tento měsíc by měla jít stranou vaše obvyklá nerozhodnost a rozpolcenost. Získáte novou sílu a odvahu, která vám může pomáhat a přinášet úspěchy a šance do budoucna. Využijte tuto energii a zařiďte si vše, co potřebujete, dokud tato síla působí.

Štír - 8 holí
Tento měsíc všechno nabere nový spád a rychlost. Věci se budou dít tak rychle, že se ani nestačíte dívat, jak to lítá. Nebraňte se tomu a využijte to. Dostanete novou sílu a chuť, následujte jí a můžete hodně získat.

Střelec - Císařovna
Tento měsíc se dívejte okolo sebe. Možná je někde blízko někdo, kdo potřebuje vaši pomoc, otevřenost a cit. Otevřete se mu a přinese to něco i vám. Máte dost sil na to, abyste podrželi nejen sebe, ale také mnoho lidí kolem vás.

Kozoroh - Eso pohárů
I od vás se tento měsíc čeká otevřenost a ochota pomoci. Můžete být cenným zdrojem pro ostatní a můžete tím pomoct i sobě. Vaše duše je bohatší a krásnější než si myslíte a blízko vás jsou lidé, kteří to ocení.

Vodnář - 4 pohárů
Tento měsíc vás možná nebudou věci bavit tak, jako obvykle. Jestli vám už něco delší dobu štve, nyní je na čase to říct. Nenechte se unášet černými myšlenkami a raději se těšte na to, co bude v budoucnu. Udělejte si úklid v hlavě a netrapte se věcmi, se kterými stejně nic neuděláte. Zaměřte se na ty, na něž moc máte.

Ryby - 10 pentaklů
Ve vašem okolí je mnoho věcí a lidí, kteří si zaslouží vaší pozornost a mohou vám velmi prospět. Možná ani nemusíte chodit tak daleko, jak se může zdát. Není důvod se trápit, můžete mít všechno, na co si pomyslíte. Jen se trochu snažit a nebýt na to sám.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně http://www.mezizenami.cz/poradna/kategorie-vyklad-karet 

Autor: Anna Bechná, www.tarot-plzen.cz
Foto: Anna Bechná
2. 4. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

POSTÝLKA PRO MIMINKO

Ahojky, neznáte nějakou dobrou stránku kde najdu pěkné ...

NESPAVOST

Kdo s tím máte taky problém, poraďte prosím, co vám ...

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Ahoj, vybírám kvalitní a originální náušnice, poraďte ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz