Tarotový výklad na říjen

V západočeském městečku Sušice se nachází rozhledna Svatobor. Je to údajně silné energetické místo, se sídlem vodní víly. Právě odtud pochází tarotový výklad na měsíc říjen.

Titulka pro: Tarotový výklad na říjen
Zobrazit fotografii v galerii

Beran – 5 holí
Tento měsíc pro vás asi nebude žádná legrace. Bude potřeba se bít za sebe, hájit své plány a hodnoty a i jinak se ohánět. Nenechte se tedy zastrašit a budujte si svůj život tak, jak uznáte za vhodné. Obhájit své postoje před ostatními je nutné i pro vlastní ujištění a uvědomění si jejich hodnoty. Je zde sice námaha, ale také slib, že pokud se do toho opřete, všechno bude fér a vyhraje ten nejlepší.

Býk – 6 pohárů
Tento měsíc se snažte držet trochu zpátky. Nežeňte se dopředu, dokud nebudete vědět, co tam na vás čeká. Odpověď na vaše otázky můžete hledat v minulosti a v tom, co se už stalo, co jste už udělali. Poučte se z minulých chyb a už je neopakujte. Spíše se snažte rozpomenout na své původní cíle a záměry a uvědomit si, zda se k nim blížím nebo ne.

Blíženci – 6 mečů
Nic není na pořád a změna je život. Proto i vy tento měsíc uvolněte sepjaté energie, pusťte si do života trochu čerstvého vzduchu. Uvidíte, že se vám bude dýchat lépe. Jen se nebát, co nové věci přinesou a jen proto, že to nevíte dopředu, se nesnažit tomu bránit. Nechte se unášet proudem a těšte se na to, na jakém břehu přistanete.

Rak – 10 holí
Možná máte dojem, že je toho na vás najednou nějak moc. Není to jen dojem. Věci na řešení se nějak nastřádaly a útočí všechny najednou. Vzmužte se, seberte poslední síly a snažte se s nimi bojovat. Neberte je na lehkou váhu a nic nepodceňujte. Pokud budete mít pocit, že už opravdu nemůžete, nebojte se požádat někoho o pomoc. Ve dvou se to lépe táhne.

Lev – 3 mečů
I když všechno nevyjde podle vašich přání, neházejte hned vinu na druhé. Zamyslete se také nad tím, jak vy sami jste k rozpadu přispěli, a kde jste vy konkrétně udělali chybu. Nesnažte se toto období, které nemusí být právě příjemné, přejít nebo dělat, že neexistujte. Zamyslete se nad ním, poplačte si, bude-li to třeba, uzavřete ho a vyjděte dál. Všechno zlé je k něčemu dobré.

Panna – 18. Luna
Mlha je všude kolem vás a nic není jasné. Nemáte se o co opřít, všechny jistoty jsou nejisté. Také je ale možné, že je to jen váš pohled a že si všechno zkreslujete. Nenechte se tím zmást ani ovládnout. Zachovejte si zdravý rozum a pevnou půdu pod nohama. Cílem je proniknout mlhou, podívat se za závoj. Může se tam však skrývat všechno možné.

Váhy – Král pohárů
Vaše obvyklá váhavost by tento měsíc měla být nahrazena city. Tam, kde si nebudete jistí, zeptejte se svého srdce, co ono na to. Může vás dobře vést a směrovat. Hlavním faktorem je to, co si přejete a po čem toužíte, a to zkuste mít za vůdce. Uvidíte, že vše půjde alespoň trochu snadněji.

Štír – 3 holí
Otevírá se před vámi nová budoucnost. Všechno je možné, všechno můžete zkusit. Výsledky se asi dostaví až později, ale nyní na nich můžete začít pracovat. Vrhněte se do nového života s chutí a elánem, nebojte se čelit novým věcem a začít znovu. Může to být jenom lepší.

Střelec – 5 mečů
Kolem vás to jenom vře. Dávejte si pozor na své kolegy a společníky, mohou mít jiné úmysly a neříct vám to, což vám může způsobit jisté komplikace. Všímejte si tedy toho, co se kolem vás děje a buďte o krok před nimi.

Kozoroh - 7 pohárů
Bubliny z mýdla jsou sice krásné, ale dlouho nevydrží. Ať už jste si vytvořili bublinu z čehokoliv, nebo vám ji vyfoukal někdo jiný, připravte se na to, že může splasknout. Držte se tedy spíše osvědčeného a netoulejte se v představách, které nejsou reálné. Vzdušné zámky jsou sice krásné, ale bydlet se v nich nedá.

Vodnář – Páže mečů
Vaše obvyklá rozlítanost by měla být tento měsíc trochu zkrocená. Více přemýšlejte, více uvažujte, zkrátka zpozorněte. Chce to bystrý pohled a jasná slova. Mohlo by vám utéct něco důležitého, na co bude třeba se začít připravovat už teď.

Ryby – Rytíř holí
Snažte se vnést do života trochu ohně. Dynamika, posun, akce, to jsou věci, které tento měsíc budete potřebovat. Nebraňte se jim, spíše se nechte strhnout a vyražte s nimi kupředu. Nemůže se stát nic jiného, než že něco zažijete.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na http://www.tarot-plzen.cz

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
3. 10. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ODŘENINY

nedávno jsem si pořídila sprej Hemacut na odřeniny a ...

UM

Dobrý den, jaké UM doporučujete? Malý má skoro půl roku a ...

NEDAŘÍ SE OTĚHOTNĚT

Dobrý večer, s manželem se pokoušíme o miminko a nedaří se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz