Tarotový výklad na únor

Sylvánský vrch je kopec v Plzni na Lochotíně, na kterém v současné době stojí vysílač s rozhlednou. Jméno tohoto kopce svědčí o tom, že byl dříve zalesněný, protože Silvanus byl římský bůh lesa. Nejsou zde dochovány žádné zmínky o něčem tajemném, ani pověsti, které by se k místu vázaly. Jen z jednoho svahu dříve vytékal pramen, údajně zázračný, který chtěl využít Kopecký při budování lochotínských lázní. Ty se však nakonec neosvědčily. O to zajímavější bylo zde vyložit a posoudit, zda se tu přeci jen něco neukrývá.

Titulka pro: Tarotový výklad na únor
Zobrazit fotografii v galerii

Beran – Páže holí
Tento měsíc opět získáte svou pověstnou energii a impulsivnost. Šťouchejte do lidí, motivujte je, dávejte jim podněty a nápady, které je posunou dál. To vše dělejte rychle a prudce, nečekejte na nic. Nezapomínejte ale motivovat nebo nechat motivovat také sebe, protože i vaše energie občas potřebuje nakopnout. Staňte se v únoru zase malým dítětem, které může všechno.

Býk - 7 pentaklů
Tento měsíc se snažte zachovat trpělivost. Není kam spěchat a nic se nemá ukvapit. Na všechno je dost času. Nesnažte se nic uměle popohnat, buďte vytrvalí a pěstujte své plány a projekty s vědomím, že ještě nejsou zralé. Těšte se, až zralé budou, ale netrhejte je předčasně. Mohlo by se to vymstít.

Blíženci - Velekněžka
Tento měsíc možná budete více zalezlí a pasivní než obvykle. Není to vyloženě špatně, ale je třeba to využít konstruktivně. Snažte se přemýšlet o svém životě a o druhých trochu jinak, než jste zvyklí. Jděte za vším do hloubky a snažte se vidět i to, co je za zrcadlem. Může vám to v budoucnu hodně pomoci.

Rak - Eso pohárů
Tento měsíc klidně dopřejte sluchu svému srdci. Vaše obvyklá citlivost a vnímavost bývá často na škodu, ale tentokrát jí můžete dát volný průchod. Buďte empatičtí, nápomocní a dělejte svému srdci radost. Klidně si i poplačte, když to bude nutné. Na světě teď pro vás není nic důležitějšího než láska.

Lev - Hvězda
Tento měsíc se trochu více dívejte kolem sebe. Snažte se stát trochu stranou a nezapojovat se přímo do aktivního dění. Můžete tak spatřit cenné věci, které vám umožní mnoho pochopit. Buďte trochu tajemní a snažte se tajemno spatřovat i kolem sebe. Možná tak poznáte nový rozměr vašeho života.

Panna – 2 pentaklů
Dopřejte si tento měsíc trochu klidu a lehkosti. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří a nic nemusíte řešit hned. Pokud se budete muset rozhodovat, snažte se zachovat nadhled a zůstat nad věcí. Pokud to jen trochu půjde, dopřejte si na všechno dost času. Není kam spěchat.

Váhy – Eso holí
Vaše obvyklá váhavost by tento měsíc měla být rozprášena na popel. Zkuste se pustit do života s velkou mírou síly a energie a nenechte si nic líbit. Zahořte pro nové projekty a plány a perte se na jejich obranu. Využijte příval energie, který nechodí tak často a vtělte mu nějakou konkrétní podobu.

Štír – Královna holí
Tajemní štíři by se měli tento měsíc také nějak projevit. Je na čase přiznat barvu a říct, jak to doopravdy cítíte a chcete. Možná díky tomu bude někdo nešťastný, ale důležité je ukázat, kdo doopravdy jste.

Střelec – Páže pentaklů
Tento měsíc bude kolem vás mnoho různých nabídek a příležitostí. Nenechte si je proklouznout mezi prsty. Jsou to dobré věci, které můžete v klidu použít a začít na nich stavět. Buďte praktičtí a šikovní. Všechno se může jednou hodit.

Kozoroh –Páže mečů
Tento měsíc buďte ostražití a všímejte si, co se kde kolem vás děje. Vyjadřujte své názory a nenechte si je brát. Nenechte na nikom nit suchou, tím méně ale u sebe. Páže mečů vám přináší čisté poznání, proto se z něj nevylučujte.

Vodnář – 6 pohárů
Nastal čas na pohled zpátky. Uvědomte si své dřívější chyby a hříchy a snažte se je napravit. Když to nepůjde přímo, snažte se z nich poučit, aby se už příště nemusely opakovat. Ve vaší minulosti leží klíč k tomu, co zažíváte teď. Najděte jej a bude vám lépe.

Ryby – 5 pentaklů
Tento měsíc možná nebude přesně podle vašich představ. Něco nepůjde snadno, o něco dokonce můžete přijít. Snažte se neplakat nad rozlitým mlékem více než je nutné. Je to jen období, které je třeba přejít. Čím dříve se dostanete na druhou stranu, tím lépe. Pamatujte, že všechno zlé je k něčemu dobré, není jen fráze.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
3. 2. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

E-SHOP DROGERIE

Ráda bych tip na e-shop kde bych koupila kvalitní prací ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz