TIPY na dárky pod stromeček pro muže

Pomalu, ale jistě se blíží období vánočních příprav a nákupů. Připomínají nám to nejen poličky v supermarketech plné čokoládových Mikulášů, ale také vnitřní pocit, že už bychom měly začít vymýšlet a nakupovat vánoční dárky.

Titulka pro: TIPY na dárky pod stromeček pro muže
Další 4 fotografie v galerii

Pokud patříte mezi ty, kteří ještě nemají dárky vymyšlené, natož nakoupené, bude tento článek pro vás možná cennou inspirací. Poradíme vám, jaké zajímavé zážitky jako dárky můžete letos darovat vašim mužům.

Jízda ve Ferrari

Každý muž touží po tom si zařídit superluxusní a superrychlé auto. Dopřejte mu tento zážitek přímo v autě, které se stalo symbolem milionářů – jízdu ve Ferrari. S tratí bude seznámen jízdou v tzv. safety car a poté se do toho bude moci hned pustit sám. Potřebovat bude jen platný řidičák a odvahu sešlápnout plyn. Pokud si na to sám netroufne nebo nevlastní řidičský průkaz, může si vyzkoušet jízdu s profesionálním jezdcem, který se přiblíží k maximům auta mnohem více než kdokoliv jiný.

Jízda ve Ferrari

Jízda ve Ferrari


Akce!

Věnovat můžete pod stromeček zážitkový poukaz na střelbu, díky kterému si bude moct na střelnici vyzkoušet několik druhů střelných zbraní, které si mohl do teď představit leda tak v akčním filmu. Tento zážitek je podmíněn dovršenými osmnácti lety, jak už to u těch top zážitků občas bývá. I když to nikdy neprojevil, věřte, že takové odpoledne na střelnici s pořádnými „kvéry“ potěší každého muže. A navíc se třeba jednou bude hodit, když to nebude držet v ruce poprvé.

Akce!

Akce!

 

Popelář nebo pasáček ovcí? Není problém!

Můj poslední třetí typ zůstane konzervativně u aut, neboť ty milují všichni. Nicméně od supersportovního Ferrari se přesuneme do trochu jiné kategorie. S poukazem na vyzkoušení si toho být popelářem se sveze obdarovaný popelářským vozem a vyzkoušíte si o čem taková pořádná manuální práce je. Nejeden malý kluk chtěl být popelářem a mít možnost si to vyzkoušet zatím neměl téměř nikdo. Vsadil bych se, že takovýto dárek splní naprosto všechno, co by správný dárek měl, bude pro příjemce velikým překvapením, zároveň splněním snu a za třetí něčím, co by si pro sebe nikdy nekoupil i když by si to vyzkoušel moc rád. Sami si vyzkoušejte, který dárek potěší nejvíce, ale s žádným z těchto tří rozhodně chybu neuděláte.

 

Popelář nebo pasáček ovcí? Není problém!

Popelář nebo pasáček ovcí? Není problém!

Komerční prezentace
Foto: Essence.cz
7. 11. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Podle mě parádní tipy na dárky. Mockrát díky za inspiraci. Myslím si, že každý muž určitě ocení nějaký ten zážitek. Já mám letos například v plánu tomu svému také darovat nějaký zážitkový dárek. Co jsem se tak dívala, tak docela pěkný výběr takových dárků mají například na https://armik.cz/

ODPOVĚDĚT

0

Manžel si zařizuje dílnu, takže od něho mám seznam věcí, které tam chce a postupně mu je kupuju. K narozeninám jsem mu přispěla na kompresor a teď k němu chce ještě rozvod vzduchu, který mám koupit z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/potrubni-rozvody/ . Dal mi přesnou adresu, abych měla výběr jednodušší.

ODPOVĚDĚT

0

No tak střílení snad zaujme každýho chlapa ?:-) A co vy holky? Co dáváte svým polovičkám pod stromeček? Já sem tento rok těžce v koncích :-(

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

A je to zase tady - nastal čas pro výběr vánočních dárků. Pro někoho se...

Zima ještě nekončí! Objevte kouzlo Orlických hor!

Když je vám zima, vyrazte s celou rodinou do Orlických hor! Ptáte se, proč zrovna...

Titulka pro: Svatební dar musí potěšit oba novomanžele

Svatební dar musí potěšit oba novomanžele

Léto je tradičně ve znamení svateb. Také jste na nějakou pozvaní?

Dárky s Allegrií: Radost na dosah

Dárky s Allegrií: Radost na dosah

A je to tu zase! Věčné dilema o tom, jestli je jednodušší kupovat dárky pro...

Titulka pro: Síla horských velikánů

Síla horských velikánů

Překonat pocity úzkosti z výšek chce odvahu, ale zachránit partnerský vztah si jí žádá ještě víc.

Titulka pro: Grand Restaurant Festival

Grand Restaurant Festival

Nenechte si ujít gurmánské zážitky za příjemné ceny. Tentokráte zimní ročník gastronomického opojení Grand Restaurant...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz