Tipy na praktické designové dárky k notebooku

Pouze ženy ví, po čem zástupkyně něžného pohlaví touží. Proto partnerovi nestačí pouze nenápadně naznačit, že se vám líbí kabelka, kterou jste objevily při víkendové procházce centrem města.

Titulka pro: Tipy na praktické designové dárky k notebooku
Zobrazit fotografii v galerii

Partnerovi je potřeba jasně říci, že má Ježíšek darovat pod stromeček toto a tamto. Rozhodně mu ale nakupování usnadníte tím, že si naordinujete příslušenství k notebooku. Jestli máte doma technického hračičku, bude vás díky tomu milovat ještě více.
 

Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000
Microsoft Arc Touch Mouse

Abyste na vánočním trhu netápali, nabízíme malou designovou inspiraci.V případě, že pracujete na notebooku a jste často na cestách, padne vám do oka jedna ze stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Na výběr je hned z několika designových provedeních, které se navzájem liší svým pestrým horním krytem v nejrůznějších barevných kreacích. V nabídce Microsoftu je další designovou lahůdkou myš Microsoft Arc Touch Mouse, která se díky svému netradičnímu obloukovitému designu a kompaktním rozměrům vejde v případě nouze i do peněženky. Pokud holdujete pohodlí, tou pravou volbou pro vás bude myš Microsoft Explorer Touch Mouse, která v elegantním těle připomínající mořský oblázek postrádá zastaralé rolovací kolečko. To nahrazuje speciální dotyková plocha určená pro rolování v dlouhých dokumentech, ve kterých byste si s klasickým kolečkem ukroutili prsty.

Microsoft LifeCam    HD - 6000
Microsoft LifeCam Studio

A v případě, že stále váháte s dárkem kamarádce ze studií nebo mamince, přijde vhod prostředník pro komunikaci po internetu. Používáte-li už teď Skype nebo Windows Live Messenger, dejte volání a dopisování nový rozměr darováním webkamery s podporou vysokého rozlišení. Jednou takovou je i Microsoft LifeCam HD-6000, která snímá video v HD rozlišení s automatickým ostřením. Přítele oslníte „stájovým kolegou“ Microsoft LifeCam Studio, který snímá v nejvyšším rozlišení Full HD. Zůstaňte ve spojení s rodinou, ať už jste kdekoliv, a dejte svým blízkým vědět, jak moc vám na nich záleží.

Komerční prezentace
Foto: Microsoft
14. 12. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

KÁVA

Ahojky, tak nějak by mě zajímalo, jak máte nejraději kávu? ...

CVIČENÍ

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou posilovací lavici. Jen ...

PLENKY

Ahojky :) Holky, používáte některá pleny Bambo Nature? Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz