Rodina

Tipy na praktické designové dárky k notebooku

Sbírání kytiček

Pouze ženy ví, po čem zástupkyně něžného pohlaví touží. Proto partnerovi nestačí pouze nenápadně naznačit, že se vám líbí kabelka, kterou jste objevily při víkendové procházce centrem města.

Partnerovi je potřeba jasně říci, že má Ježíšek darovat pod stromeček toto a tamto. Rozhodně mu ale nakupování usnadníte tím, že si naordinujete příslušenství k notebooku. Jestli máte doma technického hračičku, bude vás díky tomu milovat ještě více.
 

Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000

Microsoft Arc Touch Mouse

Abyste na vánočním trhu netápali, nabízíme malou designovou inspiraci.V případě, že pracujete na notebooku a jste často na cestách, padne vám do oka jedna ze stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Na výběr je hned z několika designových provedeních, které se navzájem liší svým pestrým horním krytem v nejrůznějších barevných kreacích. V nabídce Microsoftu je další designovou lahůdkou myš Microsoft Arc Touch Mouse, která se díky svému netradičnímu obloukovitému designu a kompaktním rozměrům vejde v případě nouze i do peněženky. Pokud holdujete pohodlí, tou pravou volbou pro vás bude myš Microsoft Explorer Touch Mouse, která v elegantním těle připomínající mořský oblázek postrádá zastaralé rolovací kolečko. To nahrazuje speciální dotyková plocha určená pro rolování v dlouhých dokumentech, ve kterých byste si s klasickým kolečkem ukroutili prsty.

Microsoft LifeCam    HD – 6000

Microsoft LifeCam Studio

A v případě, že stále váháte s dárkem kamarádce ze studií nebo mamince, přijde vhod prostředník pro komunikaci po internetu. Používáte-li už teď Skype nebo Windows Live Messenger, dejte volání a dopisování nový rozměr darováním webkamery s podporou vysokého rozlišení. Jednou takovou je i Microsoft LifeCam HD-6000, která snímá video v HD rozlišení s automatickým ostřením. Přítele oslníte „stájovým kolegou“ Microsoft LifeCam Studio, který snímá v nejvyšším rozlišení Full HD. Zůstaňte ve spojení s rodinou, ať už jste kdekoliv, a dejte svým blízkým vědět, jak moc vám na nich záleží.

Komerční prezentace
Foto: Microsoft
14. 12. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků