Toužíte po dokonalé postavě? Laserová liposukce je šetrná a okamžitá

Každá žena chce být krásná. Proto sledujeme módní trendy a pečlivě vybíráme oblečení i dekorativní kosmetiku tak, abychom byly in a cítily se dobře. Jenom správné ošacení, doplňky a make-up k dosažení perfektního výsledku ale zdaleka nestačí.

Toužíte po dokonalé postavě? Laserová liposukce je šetrná a okamžitá
Zobrazit fotografii v galerii

Nejdůležitější totiž je vzhled nás samotných. Péči o svou pokožku i tělo proto věnujeme velké množství času. Ne vždy jsme ale přes veškeré úsilí spokojeny. 


Abychom vypadaly skvěle, musíme přírodě v některých směrech napomoci 

Ženy, kterým sama příroda nadělila do vínku perfektní postavu a krásnou tvář, jsou spíše výjimkou. Většina z nás musí na svém vzhledu více či méně pracovat. Jen málokterá žena vyrazí bez rozpaků do společnosti nenalíčená. Obvykle nedokonalosti tváře vylepšujeme pomoci různých kosmetických přípravků od krémů přes korekční tyčinky až po řasenku a oční linky. Pokud jsou naše řasy řídké, můžeme si je nechat doplnit, snadno pořídíme i perfektní nehty. A nejsme-li spokojeny s přirozeným vzhledem našich vlasů, šikovná kadeřnice nám dokáže vytvořit nádherný účes. Horší je to ale s postavou. Na tu totiž podobné triky neplatí. Její nedostatky se skrývají mnohem hůře, proto musíme s tukovými polštáři a ochablou pokožkou tvrdě bojovat. 


Častým problémem mnoha žen je nashromážděný tuk v problémových partiích 

Jen málokterá z nás má to štěstí, aby mohla svobodně a kdykoli sníst, cokoli se jí právě zachce. Drtivá většina žen vidí na své postavě nedostatky, které je mnohdy velice trápí. V zimě se nám ještě může podařit pomoci svému vzhledu rafinovaně zvoleným oblečením, často ale musíme dělat kompromisy. Vysněné kalhoty, šaty nebo bunda na nás totiž vypadají úplně jinak než na modelce na fotografii. I když vybereme správnou velikost, často se stane, že se na některých místech objevují nevzhledné faldíky. Opravdový problém ale nastává v létě, kdy odložíme zimní oblečení a odhalíme postavu. Letní šaty, šortky, trička a topy bez rukávů a s odhalenými rameny nás nemilosrdně odhalují a ukazují celému světu každý nedostatek. Řada žen tak většinu léta nosí dlouhé volné šaty a děsí se chvíle, kdy se bude muset na koupališti nebo pláži odhalit v plavkách. A nejednu ženu navíc trápí i nevzhledná celulitida nebo dokonce strie. 


S dietami se málokdy dopracujeme ke kýženému výsledku 

Jakmile nás začne trápit náš vzhled, snažíme se najít řešení. Cesta k zeštíhlení ovšem vůbec není snadná. Těžko najdeme ženu, která by se někdy nepokusila držet dietu. Obvykle ovšem bez kladného výsledku. Trápení se hladem a více či méně omezenou skladbou potravin totiž jen málokdo vydrží dostatečně dlouho. Příprava jídel je navíc často náročná. Jsme vytížené v práci i v domácnosti a často nemáme čas vařit zvlášť pro sebe a pro zbytek rodiny. Navíc nezřídka podléháme pokušení a sníme některou ze zakázaných potravin. Naše odhodlání vytrvat se pak obvykle rozplyne. A i pokud jsme vytrvaly a opravdu se zbavily několika kilogramů, hrozí nám jojo efekt, který je největším nepřítelem všech dietářů. 


Cvičení vyžaduje čas, odhodlání a správnou metodiku 

Nejzaručenější metodou formování postavy je pohyb. Cesta ovšem není snadná. Na spálení tuku musíme vydat velké množství energie. A zvolit správné cvičení, které vyhovuje přímo nám. Snadno se nám totiž může stát, že si namísto tukových vrstev vybudujeme velký objem svalové hmoty. Tak sice bude naplněn zdravotní přínos cvičení, ale se svým tělem většina z nás příliš spokojena nebude. Navíc se musíme pohybovat pravidelně, nahradit jízdy autem a veřejnou dopravou chůzí a vyčlenit si dostatek prostoru pro pravidelný tělocvik. 


Krásné tělo můžeme získat okamžitě pomocí liposukce 

Naštěstí nám moderní doba přináší i jiné možnosti, jak získat vysněnou postavu. Zaručeným řešením je liposukce. Ta nás dokáže ihned zbavit přebytečného nashromážděného tuku bez námahy a hladovění. Po liposukci se sníží naše hmotnost a dojde ke zmenšení obvodu problémových partií. Klasická liposukce je ovšem poměrně velký zákrok, s jehož následky se organismus vypořádává několik týdnů. Proto řada žen volí moderní laserovou liposukci, která je výrazně šetrnější. 


Jaké jsou výhody laserové liposukce? 

Laserová liposukce je naprosto bezbolestná a lze ji použít na libovolné tělesné partie. Přebytečný tuk je při ní odstraněn již během prvního zákroku. Na rozdíl od klasické liposukce dojde při laserové liposukci k okamžitému zpevnění pokožky. Řeší dokonce i tak nepříjemné problémy, jako je nadměrné pocení a kožní nadbytky po porodu, případně po příliš rychlém hubnutí. Pomůže nám i tehdy, když nás trápí celulitida nebo strie, jež se objevují během těhotenství nebo pří rychlém přírůstku na váze.


KP
Foto:

DISKUZE K ČLÁNKU

3

asi to stojí dost peněz tak to neřeším

ODPOVĚDĚT

2

každého věc já bych na to nešla

ODPOVĚDĚT

2

Já toužím hlavně po zdravé postavě.

ODPOVĚDĚT

5

Možnosti jak se zbavit kil nebo přebytečných špeků jsou dneska velké. Já osobně bych na liposukci nešla.

ODPOVĚDĚT

2

Jedna známá na liposukci byla už několikrát. Vždycky jí tuk odsají, ona se láduje a obalí se znovu. Takže, když není disciplína, nepomůže ani několik liposukcí.

ODPOVĚDĚT

4

datura - Tak to je pak vyhazování peněz. Vždyť to sakra něco stojí.

ODPOVĚDĚT

2

Asi má ta známá hodnë peněz:-). Já raději cvičím a snažím se zdravě stravovat.

ODPOVĚDĚT

1

* hodně

ODPOVĚDĚT

5

Laserová liposukce může být pro někoho opravdu jediným řešením zbavit se tuku v problémových partiích, když nepomůže ani úprava jídelníčku ani cvičení..

ODPOVĚDĚT

5

zajímavé,ale ne pro mě

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (10 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co je to radiofrekvenční liposukce

Co je to radiofrekvenční liposukce a proč se ji nebát?

Už jste o ní možná slyšeli a určitě jen samou chválu. V čem je tak...

Titulka pro: Zhubněte rychle a bezbolestně už před Vánoci

Zhubněte rychle a bezbolestně už před Vánoci

Vánoční čas je pro mnohé z nás obdobím, kdy nedoláme pokušení v podobě cukroví a...

Titulka pro: Vyhrajte neinvazivní liposukci na míru

Vyhrajte neinvazivní liposukci na míru

Neinvazivní liposukce, liposukce třetí generace, kavitace – to jsou termíny, které můžete poslední dobou velmi...

Titulka pro: Vyhrajte balíček efektivního hubnutí

Vyhrajte balíček efektivního hubnutí

Trápí vás obezita nebo jen lehká nadváha a nemáte dostatek času na cvičení a pravidelnou...

Titulka pro: Pryč s dvojitou bradou

Pryč s dvojitou bradou

Podbradek znamená pro většinu lidí estetický problém. Změní totiž výraz celého obličeje a navíc přidává...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

E-SHOP DROGERIE

Ráda bych tip na e-shop kde bych koupila kvalitní prací ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz